„Apple 6S“ – neprilygstamas išmanusis telefonas

Apple 6SNaujasis „Apple 6S“ yra technologinė naujovė, kuri sudrebino išmaniųjų telefonų rinką. Akimirka, kai šį modelį paimsite į savo rankas, bus ypatinga – akimirksniu suprasite, kad tai yra moderniausias šiuolaikinis išmanusis telefonas. Vos vienu ekrano paspaudimu, „3D Touch“ technologija leis jums atlikti kur kas daugiau nei kada nors iki šiol. O nuotraukų kokybė leis persikelti į praeitį ir dar kartą pajusti anksčiau išgyventas akimirkas. Ir tai tik pradžia, kuri žada dar daugiau naujovių.

Galima drąsiai teigti, kad „Apple 6S“ pristatyta „3D Touch“ funkcija yra radikalus šios kompanijos gaminamų produktų pokytis, kuris iš esmės pakeičia kiekvieno vartotojo patirtį. Tai, ką buvo galima atlikti iki šio modelio pasirodymo, dabar yra tik smulkmenos, kadangi naujasis „iPhone 6S“ siūlo visiškai kitokias ir kur kas pranašesnes galimybes. Trumpiau tariant, šios technologijos dėka visos užduotys gali būti atliktos greičiau ir paprasčiau.

Be abejo, nereikėtų pamiršti ir „iPhone“ kameros, kuri minėtame išmaniojo telefono modelyje yra tobulesnė nei kada nors iki šiol. Net 12 megapikselių „iSight“ kamera „6S“ vartotojams leidžia fiksuoti aukščiausios raiškos, puikaus detalumo ir labai kokybiškas nuotraukas. Ką jau kalbėti apie nuostabią „4K“ vaizdo medžiagos kokybę. Tai neabejotinai vienos moderniausių galimybių, kurias siūlo „Apple“ išmanieji telefonai.

Tiems, kurie mėgsta daryti asmenukes, taip pat yra kuo pasidžiaugti. „Apple 6S“ modelyje priekinė vaizdo kamera taipogi patyrė reikšmingų atnaujinimų – 5 megapikselių „FaceTime HD“. Tai visiškai kitoks požiūris į pasaulyje sparčiai išpopuliarėjusias asmenukes.

Žinoma, negalima nepaminėti ir naujo 64 bitų „A9“ procesoriaus, kuris suteikia tokią didelę spartą, su kokia susiduriame tik staliniuose kompiuteriuose. Tai reiškia, kad nekyla jokių problemų vienu metu vykdant daugybę funkcijų ir taip pat žaidžiant dideliais techniniais reikalavimais pasižyminčius išmaniesiems telefonams pritaikytus žaidimus.

Na, ir pabaigai, reikėtų dar kartą pagirti „Apple“ kompanijos produkcijos kūrėjus – jų požiūris į išmaniųjų telefonų dizainą visuomet yra aukščiausio lygio. Šį kartą rožinis „Apple iPhone 6S“ visame pasaulyje suvirpino milijonų merginų širdis, todėl nieko nelaukus, įsigyti jį galite čia: 16GB, 64GB arba 128GB talpos.

Parašykite komentarą