Apsilankykime Suvalkuose

Su kuo jums asocijuojasi Suvalkų pavadinimas? Ko gero, su nedideliu Lenkijos miestu, į kurį tūkstančiais plūsta lietuviai, norėdami įsigyti pigesnių prekių nei kad Lietuvoje. Nėra nieko blogo norėti apsipirkti pigiau, tačiau ar tai turėtų būti vienintelis kelionės tikslas? Kodėl gi daugiau nepakeliavus ir nepamačius įdomesnių Suvalkų lankytinų vietų? Galbūt tokia kelionė būtų kur kas turiningesnė ir pamatytumėte tai, ko dauguma kitų lietuvių Suvalkuose nė neįtaria esant.

        Suvalkai lankytinos vietosSuvalkai, nors ir nedidelis miestelis, tačiau vis tiek turi, ką parodyti jų lankytojams. Ne, tai nėra vien mažos kainos prekybos centruose ir kitose parduotuvėse. Suvalkai gali pasigirti senovine architektūra, paminklais. Bene pats svarbiausias lankytinas objektas yra Suvalkų šv. Aleksandro katedra. Pastatyta dar 19 amžiuj, ši katedra traukia turistais tiek dailiu eksterjeru, tiek ir nuostabiu interjeru. Tad čia galėsite praleisti bent porą valandų besigrožėdami šiuo nuostabiu kūriniu. Taigi, Suvalkai lankytinos vietos visų pirma nustebins savo katedra, bet ką dar galima čia pamatyti?

        Jei jus domina seni pastatai, vertėtų užsukti į Kosčiuškos gatvę. Čia gausu įdomių senų pastatų, kurie buvo reikšmingi Suvalkų ir Lenkijos istorijoje. Pasivaikščiokite po šią gatvę – ji bene populiariausia pačiame mieste. Tad jei oras geras, tikrai verta praleisti čia šiek tiek laiko.

        Suvalkuose, žinoma, reikėtų nepamiršti aplankyti ir muziejų. Svarbiausias ir pats populiariausias – Suvalkų krašto muziejus, kuris papasakos jums apie miesto istoriją, supažindins su pačiu miestu ir jo apylinkėmis. Todėl jei tikrai norite susipažinti su Suvalkais, būtinai čia apsilankykite. Dar atsiveskite ir šeimą bei vaikus – šiems taip pat čia patiks.

        Taigi, jei susiruošėte į Suvalkus, pasiimkite ne tik maišelį pirkiniams. Nepamirškite ir geros nuotaikos ir šiek tiek laisvo laiko. Čia bent jau pusdienį tikrai bus ką veikti ir kur pasidairyti. Todėl iš anksto suplanuokite, kokius objektus norite aplankyti ir kur pasivaikščioti. Taip jūsų kelionė bus ne tik susijusi su pirkiniais ir noru sutaupyti – jūs susipažinsite su įdomiais Suvalkų objektais, pačiu miestu ir apie jį galėsite papasakoti tiems, kurie čia atkeliauja tik norėdami sutaupyti kelis eurus. Geros kelionės!