Bandau apsispręsti dėl paskolos

ilgalaikes paskolosKaip visi žinome, ilgalaikes paskolos be uzstato dabar jau tikrai niekam nebe naujiena. Kas jų nori, tas jas ir gauna, pasiima be jokio didelio vargo. Aš taip pat visai nenoriu būti išimtimi, ir manau, kad ir man ilgalaikes paskolas internetu gali tekti išbandyti. Tačiau visgi turiu apsispręsti, apsvarstyti visas galimas skolinimo alternatyvas. Juk vien tik paklausęs reklamos nepasakysiu iškart, kad ilgalaikes paskolos internete yra jau pats geriausias skolinimosi būdas. Tai pasakysiu tik tada, kai tinkamai ištyrinėsiu ir įvertinsiu rinką.

Nesiskolinti išvis

Aišku, kad nebus nei jokių įsipareigojimų, nei ilgalaikes paskolos palukanos man nesuks galvos, jeigu aš šių malonumų išvis atsisakysiu. Tačiau tai, kam noriu skolintis, atrodo kone kilnus tikslas. Jau seniai svajoju apie šunį, ir tikrai žinau, kad dabar pats tinkamiausias metas jį įsigyti. Kaip tik sausos vasaros pradžia, šunį galėčiau dažnai vesti į lauką, nereikėtų per šalčius drebėti dešimt kartų dienoje lauke, nereikėtų sukti galvos kitokiais būdais. Viskas tiesiog išsispręstų taip, kad būtų labai paprasta šunį išdresiruoti ir pripratinti gražiai elgtis. Tai tiesa, kad šunys iš pradžių dar negali net tuštintis kažkur kitur negu namuose, kad jiems nelaiko pūslė, nes ši yra maža, todėl dažnai tenka eiti į lauką. Taigi, jį pirkti geriau dabar, vasaros pradžioje. Tačiau pinigų tam turėsiu tik spalio mėnesį. Tai ir svarstau apie ilgalaikes paskolas be uzstato. Pasiskolinčiau ir būtų ramu, turėčiau šunį, kokio jo noriu, galėčiau juo džiaugtis, visada prisiminčiau, kad pasiskolinau ne be reikalo. Jeigu visgi nutarčiau atsisakyti ilgalaikes paskolos internetu arba bet kokios paskolos, bet kokio skolinimosi būdo, tuomet tektų pirkti šunį spalio mėnesį. O apie spalį aš jau kalbėjau: tai nėra variantas, kuris labai gerai apsimokėtų.

Skolintis iš tėvų

Kita alternatyva, kad jokios ilgalaikes paskolos palukanos nedrumstų ramybės, o pinigų visgi gaučiau, tai skolintis jų iš tėvų. Tėvai dar šiek tiek turi sukaupę, tačiau nežinau, kaip jie reaguotų. Mūsų šeimoje visada buvo propaguojamas savarankiškumas, jau nuo pirmo kurso tėvai ragino pradėti dirbti, gyventi savarankišką arba bent jau kuo savarankiškesnį gyvenimą. Tad, jeigu tokiai užgaidai kaip šuo prašysiu pas juos pinigų, tikriausiai akimirksniu nukrisiu iki neišpasakyto pažeminimo jų akyse. Žinoma, kad to nenoriu, tačiau, ką daryti, kad viskas būtų gerai? Kartais ilgalaikes internetines paskolos gal tikrai geriau negu skolintis iš tėvų, nes tada jiems bent jau nereikia visko tiksliai žinoti apie tavo reikalus ir tu gali atsipalaidavęs daryti, ką nori.

Eiti į banką

Žinoma, tai dar vienas populiarus būdas spręsti problemas Lietuvoje. Tačiau nesinori įlįsti į tą miglotą biurokratijos aparatą. Juk, vos tik pradėsiu skolintis iš banko, teks pripažinti ir savo didžiausią silpnumą – nekantrumą. Nekenčiu laukti eilėse, nešioti popierių nuo vieno langelio iki kito, savaitę laukti skambučio su atsakymu. Net jeigu banko ilgalaikes paskolos skaiciuokle ir rodys man palankiausius rezultatus.

Ilgalaikes paskolos be uzstato greituoju būdu

Galų gale, turiu pripažinti, kad yra ir kitas variantas, tas, apie kurį kalbėjau iš pradžių. Tai nėra labai pigios ilgalaikes paskolos, tačiau jas gauti galima nepaprastai greitai. Šimtus kartų esu sakiusi, kad laikas man yra labai svarbus ir didelis turtas. Mokytis, kaip taupyti laiką, galima ir iš milijonierių, pavyzdžiui „Ryanair“ savininko, kuris turi nuosavą taksi liniją su vienu automobiliu tiesiog tam, kad galėtų per kamščius legaliai važinėti taksi kelio juosta.

Parašykite komentarą