Didžiausios stiliaus klaidos

Kiekvienas mūsų įrašas yra vienaip ar kitaip susijęs su mados tendencijomis, su stiliaus patarimais bei idėjomis, kaip rengtis. Šį kartą norėtume pakalbėti priešinga tema – kaip nesirengti. Nors nemažai žmonių teigia, kad domėjimasis mada – tai tuštybė ir savo stiliaus kūrimas – laiko švaistymas. Mes skubame su tuo nesutikti – tinkama apranga parodo jūsų pagarbą aplinkai.

 

Pirma klaida – jogos kelnės už sporto salės ribų

Jau vien šio rūbo pavadinimas – „Jogos kelnės“ – parodo, kad skirtas šis rūbas. Taip, jis skirtas užsiėmimas jogos salėje, bėgiojant, einant į sporto klubą. Tai pat tai gali būti patogus rūbas būnant namuose ar darbuojantis sode. Tačiau jokiais būdais nereikėtų rengtis šio rūbo einant į miestą, į darbą ar tuo labiau į vakarėlį.

Antroji klaida – Tigras + zebras + pantera

Žvėrių raštai gali atrodyti tikrai stilingai, tačiau tik derinami su neutraliomis, monochrominėmis spalvomis. Jokiu būdu ne su kitu raštu. Garsus ne tariamas tigrinio rašto palaidinei suderintai su zebro raštų kelnėmis, tačiau ta pati tigrinė palaidinė suderinta su tamsiomis kelnėmis jau atrodo visiškai kitaip.

Trečioji klaida – Palaidinės aukštu kaklu

Palaidinės aukštu kaklu (kitaip dar vadinamos „golfu“) puošia retą moterį. Viena gražiausių kūno vietų – tai kaklas, krūtinės sritis bei raktikauliai, o šio tipo palaidinės jas uždengia. Kaklas tampa nebe toks grakštus, vizualiai jis sutrumpėja. Geriau rinktis trumpą, kuklią iškirptę, o jei šaltą – elegantišką šaliką.

Ketvirtoji klaida – pigūs arba Pavargę aukštakulniai

Verčiau turėti vieną porą tačiau geros kokybės aukštakulnių, nei dešimt porų pigių. Žinoma, biudžeto apribojimus patiriančios moterys šauks, sakydamos, kad ne visos įperka gerą avalynę, tačiau jei sudėtumėte per metus avalynei išleidžiamus pinigus – gautųsi kelios poros tikrai kokybiškos avalynės, kuri atrodys elegantiškai, bei bus dėvima tikrai ne viena, o gal ir ne du sezonus.

Taip pat jei aukštakulniai savo laiką atitarnavo – ramia sąžine išleiskite juos į užtarnautą poilsį. Nes ir pačios prašmatniausios suknelės spindesį gesins nubraižyti, nunešioti aukštakulniai.

Penktoji klaida – per daug atidengtas kūnas

Trumpas sijonas – seksualu. Gili iškirptė – taip pat seksualu. Apnuoginta nugara – neabejotinai vyrus veda iš proto. Tačiau visa tai vienoje aprangoje – vulgaru, vulgaru ir dar kartą vulgaru! Kad ir kokį tobulą kūną turėtumėte, kad ir kaip norėtumėte jį demonstruoti – pasirinkite tik vieną atidengiama sritį. Laikykitės amžino patarimo: jei atviras viršus – rinkitės uždarą apačią, ir atvirkščiai, jei apačia atvira – rinkitės saikingą ir kuklų viršų.

Šeštoji klaida – Kvepalų debesis, paliekamas praėjus

Coco Chanel yra sakiusi, kad moteris, kuri nesikvėpina – neturi ateities. Ir garsioji aktorė Merilyn Monroe sakė, esą ji miega dėvėdama tik lašelį „Nr.5“ kvepalų. Tačiau įsidėmėkite – lašelį. Jau verčiau pasikvepinkite per mažai, nei per daug, nes per daug intensyvus kvapas nepuošia nei vienos moters, o aplinkiniams tai gali atrodyti atstumiančiai.

Septintoji klaida – Per maži rūbai

Jei jau nešiojate M dydį, susimildamos, nesisprauskite į S. Labai svarbu pažinti savo kūną, susidraugauti su juo, bei dėvėti savo dydžio rūbus. Jei spraudžiatės į mažesnį dydį – tai dar nereiškia, kad atrodysite smulkesnė. Priešingai – tai privers vizualiai atrodyti kaip tik stambesnei, nei esate iš tiesų.

Aštuntoji klaida – Nupieštas veidas

Dekoratyvinė kosmetika – tobulas išradimas, Jos paskirtis paslėpti trūkumus, bei pabrėžti privalumus. Akcentuojame – pabrėžti, o ne sukurti naujus. Neretai merginos ant veido tepa tokį storą makiažo sluoksnį, kuris sukuria visiškai naujus bruožus, ir net nesimato tikrosios odos spalvos. Laikykitės principo, kad mažiau yra daugiau. Jau geriau kukliau pasidažyti – nei per daug.

Parašykite komentarą