Greitieji kreditai bedarbiams neišduodami visai

greitieji kreditai bedarbiamsNe visiems šiais laikai pavyksta pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovių. Viena to priežasčių yra kaip reikiant sugriežtėję įstatymai, kurie draudžia skolinti nedirbantiems asmenims. Greitieji kreditai bedarbiams yra nepasiekiami visai ne be reikalo – jie negali laiku mokėti įmokų ir tai matoma atsižvelgiant į jų pajamas. Paprasčiausiai, tokie asmenys pajamas gauna tik iš pašalpų. Kreditoriams aiškiai yra pasakyta, kad toks neatsakingas skolinimas sukels didelių nemalonumų, kurie gali baigti licencijų atėmimu. Kaip bebūtų skolintis galima gana paprastai, bet pirmiausia reikia atitikti įstatymų keliamas sąlygas. Paskui liks tik pasižiūrėti ar atitinkami kreditorių keliami reikalavimai, kuriuos ir apibendriname žemiau.

Būtina suprasti, kad greitos paskolos be pajamų esantiems žmonėms nėra prieinamos. Nors ir nesate registruoti darbo biržoje, vis tiek paskolos gauti negalėsite. Juk savaime aišku, kad negaunant pajamų, nėra iš ko mokėti mėnesio įmokų. Ką jau kalbėti apie vienkartines įmokas už trumpalaikes paskolas. Tad, pirmiausia ką turite įsidėmėti – nebandyti skolintis, jeigu nėra jokio tvarių pajamų šaltinio. Tai būtų laiko gaišimas ir tiek.

Norintiems gauti pigiausias paskolas, taip pat reikia suprasti, kad pajamų gavimas nieko negarantuoja. Pavyzdžiui, jūs galite gauti pajamas, bet jeigu jos bus per mažos? Kas tada? Paprastai kalbant, jeigu gaunate pajamas, bet kas mėnesį mokate įmokas lizingo bendrovėms bei kitoms finansų įmonėms, tuomet bus skaičiuojamas limitas. 40 procentų pajamų – tokia suma per mėnesį gali būti skiriama įmokų sumokėjimui bendrai. Jeigu tokią sumą jau mokate, tuomet tolimesnis skolinimasis bus beprasmis. Niekas jums pinigų nenorės skolinti, nebent raiste privatų kreditorių.

Kaip bebūtų, imant vartojimo paskolas internetu, reikėtų atidžiai pasižiūrėti ne tikį palūkanų normą, bet ir terminus. Pavyzdžiui, kai kurios bendrovės sumažina metines palūkanas, jeigu pasirenkamas ilgesnis grąžinimo terminas. Patikrinkite skaičiuoklę, galbūt ir jums bus taikomas toks pasiūlymas. Aišku, tai nereiškia, kad tučtuojau turite pildyti paraišką.

Jeigu norite išvengti problemų ateityje, skolinkitės tik tiek, kiek reikia. Geriausia būtų imti ilgalaikį kreditą, kuriam būtų taikomos mažos palūkanos ir nereikėtų mokėti didelių sutarties sudarymo mokesčių.