Ilgalaikiai kreditai Lietuvoje

ilgalaikiai kreditaiLietuvoje ilgalaikiai kreditai teikiami daugelyje vietų, bet visos bendrovės labiausiai pabrėžia tai, kad tokias paskolas imti yra gana rizikinga tiems, kurių finansinė situacija yra nepavydėtina. Tai reiškia, kad tokiems asmenims tos paskolos suteikiamos gerokai sudėtingiau t.y. bendrovės nenoriai skolina tokiems asmenims, nes jos yra įpareigotos laikytis įstatymų, kurie numato, jog įmonės, skolinančios pinigus fiziniams asmenims, turi laikytis atsakingo skolinimo principų. Juose užsimenama, kad kredito bendrovės privalo laikytis mokumo vertinimo nuostatų. Jeigu jų nėra laikomasi, tada dėmesio sulaukiama iš Lietuvos banko priežiūros institucijos. Ji skiria baudas, jeigu bendrovė padaro kažkokius pažeidimus dėl kliento mokumo vertinimo.

Kas liečia ilgalaikius kreditus, būtina akcentuoti, kad tai nėra geras pasirinkimas tiems, kurie sunkiai verčiasi su turimomis pajamomis, nes vis tiek tą skolą grąžinti nebus taip lengva. Nors ilgalaikiai kreditai sukelia mažesnę riziką nei trumpalaikiai, vis tiek yra rekomenduojama peržiūrėti savo galimybes. Ypač tiems, kuriems reikia didelės sumos, siūlytume gerai pagalvoti ar verta skolintis ir su turto įkeitimu. Nemaža tikimybė, kad galite jį prarasti. Jūs savo finansinį pajėgumą galite apžiūrėti pasitikrinę kredito istorijos ataskaitą, kurią nemokamai tikrinti galima vieną kartą per metus.

Ilgalaikių kreditų grąžinimas, aišku, kad yra lengvesnis palyginus su trumpalaikiais kreditais, bet tai nereiškia, kad tokių paskolų grąžinimas bus lengvas. Sunkiai įmokas mokėti bus tiems, kurie pasirinks neilgą grąžinimo terminą, pavyzdžiui – kelis mėnesius ar pusę metų. Per tą laiką, priklausomai nuo sumos, teks grąžinti visą kreditą ir dar sumokėti palūkanas. Mėnesio įmoka bus gana didelė. Jeigu skolinsitės keliems metams, tada savo situaciją jūs sušvelninsite, nes paskolos palūkanos bus mažesnės kaip ir įmokos. Įmokos ilgesniais grąžinimo laikotarpiais būna gerokai mažesnės, todėl tokius kreditus vartotojams grąžinti yra lengviau. Jeigu jums šiuo metu sunku su finansais ir galvojate apie skolinimąsi, tai bent jau rinkitės ilgalaikius kreditus, jog po mėnesio netektų grąžinti visos skolos ar sulaukti skolų išieškojimo bendrovių dėmesio. Tokia viena paskola gali būti lengviau grąžinama nei daug trumpalaikių kreditų.

Parašykite komentarą