Juvelyrika su deimantais

Deimantai yra labai ypatingi akmenys, labiausiai pageidaujami ir apipinti legendomis. Per meilę papuošalams žinios ateina ir apie mus pačius. Jei jums nėra dovanojami deimantai ar jų jums jų nepakanka, nėra nieko blogo pradžiuginti save šiuo  grožiu. Juk deimantų papuošalų asortimentas prasideda nuo ir sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų iki karališkų kolje.

Įvairios deimanto savybės pritraukia daugybę žmonių. Vieniems šis akmuo yra geros energijos šaltinis, kitiems – laukiamiausia dovana. Moterims šio akmens reikšmė gali būti interpretuojama kaip gerovės ir vaisingumo simbolis, o vyrams – pasitikėjimo savimi ženklas.

Piktiems žmonėms, linkusiems į pavydą ir bailumą, deimantiniai papuošalai neatneš laimės. Bet jei siekiate teigiamų pokyčių, akmuo jums tai padės. Bet kokie papuošalai su deimantu yra galingas talismanas. Suteikti drąsos, vidinės stiprybės, minčių grynumo, kilnumo ir ryžtingumo – štai ką akmuo turi savininkams. Moterims deimantas sumažina kompleksus ir pakelia savigarbą. Svarbiausia, kad bėgant metams įgytos savybės neišnyktų. Akmuo ypač svarbus šeimos paveldas, paveldimas – jis prisideda prie šeimos išsaugojimo.

Tai yra patikimas stebuklingas talismanas, apsaugantis nuo blogos akies, žalos ir aplinkinio negatyvo. Deimanto dėvėjimas padeda sumažinti nerimą ir rasti išeitį iš pažiūros neišsprendžiamų problemų. Deimantai teigiamai veikia intelektą, gerina jų nešiotojo koncentraciją ir lavina atmintį.

Deimanto vertė, jo siunčiama energija ir poveikis žmogui priklauso nuo akmens spalvos. Mėlyni deimantai padeda pagerinti sveikatą. Jie išmokys jus suprasti savo kūną: jo poreikius, pavojaus signalus. Religingiems žmonėms rekomenduojami geltoni papuošalai, nes tai sustiprins jų tikėjimą ir išgelbės juos nuo blogų minčių. Raudoni deimantai padės papildyti gyvybingumą ir energiją. Jie padeda išspręsti problemas. Žalieji deimantai yra motinų ir nėščių mergaičių talismanas. Rožinis akmuo reiškia švelnumą ir padeda stiprinti šeimos santykius. Mėlyni akmenys tinka kūrybingiems žmonėms, nes jie prisideda prie talento ugdymo. Bespalviai deimantai simbolizuoja tyras mintis. Jie padės išvalyti prisiminimų naštą ir įneš vidinės harmonijos.