Kaip išsinuomuoti automobilį Kaune?

Visai nesvarbu, ketinate nuomotis mašiną savaitei Kauno mieste ar mašiną savaitei Kauno rajone. Automobilių nuomos kaina priklauso nuo automobilio klasės, o važiuoti su juo galite kur tik norite. Kai kuriais atvejais net nėra svarbu, kuriame mieste automobilį paimsite. Pasidomėkite, galbūt grąžinti jį galite kitame mieste.

Tai aktualu tuo atveju, jeigu pavyzdžiui atvykstate į Kauno oro uostą, o išvykstate iš Vilniaus oro uosto. Tai gali būti vienas iš labai svarbių kriterijų, kuris lems Jūsų nuomos įstaigos pasirinkimą. Kitas dalykas – koks automobilis Jums yra reikalingas. Ar esate vienas, ar su šeima, taip pat, kokiam tikslui reikalingas automobilis. Labai svarbu, kad automobilis maksimaliai atitiktų Jūsų poreikius.

Jeigu planuojate keliauti su draugais ar šeima, vertėtų rinktis komfortišką, didesnį automobilį. Neužmirškite, kad jame turėsite sutilpti ne tik patys, bet ir Jūsų daiktai. Šiuo atveju rekomenduojama rinktis ne žemesnės, kaip vidutinės klasės automobilį. Kelionėms puikiai pasitarnaus universalas, o jeigu planuojate vairuoti vienas, tai verta rinktis su automatine pavarų dėže.

Tačiau jeigu mašina reikalinga mieste ar rajone, kaip susisiekimo priemonė, kriterijus pasirinkite atitinkamai. Bet kuriuo atveju, jeigu nerimaujate, kad tik kas nors nenutiktų, tai lyg tyčia ima ir nutinka. Bet šiuo atveju pagelbės papildomas pilnas draudimas su nuline atsakomybe. Galite nesibaiminti nei auto įvykio, nei vagystės.

Rinkdamiesi automobilį, galite pažiūrėti pasiūlymus, kuriems automobiliams taikomos nuolaidos. Galbūt pavyks geresnės klasės automobilį išsinuomoti už žemesnės klasės kainą. O taip pat neretai kai kuriems automobiliams taikomi specialūs pasiūlymai. Galite gauti nemokamą antrojo vairuotojo paslaugą arba neriboto kilometražo paslauga Jums nekainuos. Įvertinus šiuo kriterijus, kartais iš pirmo žvilgsnio brangiau gali tapti pigiau.