Kelionės į Čikagą nėra jau tokios brangios kaip galvojate

Pigūs lėktuvų bilietai iš Vilniaus, Palangos, Kauno, Rygos nuo €10 tik su FlymasterJAV miestus ir valstijas šiuo metu nori aplankyti daug lietuvių, bet jiems dažniausiai kyla klausimų ne tik dėl turistinių vizų, bet ir kelionių kainų. Mat, dauguma lietuvių net nežino kiek gali kainuoti lėktuvų bilietai į Čikagą ar kitus miestus – jiems atrodo, kad kainos yra milžiniškos. Bet, jeigu po Europą galima keliauti su itin mažu biudžetu, vadinasi ir į Čikagą ar kitą miestą galite nuskristi už nedidelę kainą. Čikagą pabrėžti reikia dėl to, kad lietuviai ir kiti turistai itin dažnai renkasi šį miestą. Jeigu ir jūs domitės atostogomis ar šiaip pažintinėmis kelionėmis būtent šiame mieste, tai internete paieškokite informacijos tiek apie vizų išdavimą, tiek ir apie bilietų įsigijimo ypatumus, nes tai jums padės išvengti išlaidų ir laiko gaišimo.

Į Čikagą besiruošiantiems turistams pirmiausia svarbu susitvarkyti leidimus vykti į JAV. Tam reikės vizų. Vizas Lietuvoje išduoda migracijos departamentas. Kas liečia skrydžius, tai tiesiog jeigu keliausite neturėdami net turistinės vizos, tai atvykus į JAV, niekas jūsų pro oro uosto vartus nepraleistų, jūs būtumėte sulaikyti. Tad, jeigu susitvarkėte visus reikalus dėl vizų išdavimo, toliau turėtumėte skirti laiko bilietų paieškai. Negalvokite, kad tie bilietai kainuos dideles sumas – galima rasti ir gerokai pigesnių pasiūlymų.

Internete dabar beveik visi keliautojai renkasi bilietus, nes tai padeda sutaupyti pigių ir laiko. Norintiems į Čikagą, tiesiog reikėtų atsidaryti populiariausius kelionių tinklapius, kurie suteikia galimybę įsigyti tuos bilietus tiesiogiai iš pigių skrydžių bendrovių. Supratote teisingai – jeigu norite sutaupyti, tai jums reikės rinktis būtent pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus. Tų bendrovių skrydžių kainos yra bene geriausios. Specialūs kelionių tinklapiai padeda lengviau filtruoti visus pasiūlymus, tad jums iškart bus rodomi tie bilietai, kurių kainos mažiausios.

Keliaujantiems į Čikagą už skrydžius tikrai nereikės mokėti didelių sumų, bet su nakvyne gali būti kiek sudėtingiau. Jeigu jūs vykstate į Čikagą ir ketinate rezervuoti viešbučio numerį, tai tikėtina, kad už tą numerį paklosite nemažą sumą. Supraskite – JAV nėra Europa, todėl ten nakvynės kainos gali būti didesnės.

Platesnė informacija čia: http://flymaster.lt/jav/cikaga.php