Klaidos, kurios daromos organizuojant renginius

Garso aparatūros nuomaTurbūt girdėjote, kad geriausia mokytis iš kitų žmonių klaidų. Tai yra tiesa. Jei norime išvengti didelių problemų, kurių kaltininkais būtume mes, kur kas geriau pasidomėti konkrečioje srityje veikiančių žmonių patirtimi. Tai leidžia lengviau judėti pirmyn ir nepadaryti brangiai kainuojančių klaidų. Tą patį galima pasakyti ir apie renginių organizavimo verslą. Kadangi pastaruoju atveju paslaugos tiesiogiai teikiamos klientams – svarbu kiekviena detale pasirūpinti nepriekaištingai. Taigi, kokios klaidos yra dažniausios?

Tinkamai neišsiaiškinami klientų lūkesčiai. Jei jūsų klientai nori pakankamai konservatyvaus verslo renginio, o jūs surengiate labai spalvingą ir linksmą vakarėlį – susidursite su didelėmis problemomis. Be abejo, tai labai ekstremalus pavyzdys, tačiau tai puikiai iliustruoja situaciją, kai paslaugų teikėjai neįsiklauso į savo klientų norus.

Netinkamai pasirinkti įvairių paslaugų teikėjai. Turite labai gerai įgyvendinti jums tenkančias užduotis. Puikiai suprantama, kad renginių organizatoriai negali patys atlikti visų renginiams svarbių užduočių, todėl turi pasitelkti papildomą pagalbą. Tačiau jei naudositės mėgėjų paslaugomis, rizikuojate susidurti su įvairiais nepatogumais, dėl kurių jūsų klientai tikrai nebus patenkinti.

Nesusikalbėjimas su savo komandos nariais. Kiekvienas jūsų komandoje esantis žmogus turėtų žinoti, kokios yra jų pagrindinės funkcijos. Todėl būtinai visą tai išsiaiškinkite dar prieš pradedant renginio organizavimo darbus.

Blogai įvertintas biudžetas. Pradedantieji renginių organizatoriai kartais susiduria su prastai suformuoto biudžeto problema. Tai reiškia, kad paslaugos įkainojamos vienokia kaina, o renginiui surengti prireikia dar daugiau lėšų. Kad taip nenutiktų, labai svarbu tinkamai apgalvoti kiekvienai užduočiai reikiamą pinigų sumą.

Perkama visa aparatūra. Tai viena iš didžiausių problemų. Jei norite sumažinti jums tenkančias išlaidas, jokiu būdu nereikėtų įsigyti visos renginiui reikiamos įrangos. Trumpiau tariant, kur kas ekonomiškiau naudotis šviesų, vaizdo ir garso aparatūros nuoma. Tai taip pat padeda naudoti pačią naujausią techninę įrangą, kuri gali sukurti labai kokybišką rezultatą.

Nesistemingas darbų įgyvendinimas. Jei neturėsite aiškaus veiksmų plano, patirsite didelių nepatogumų. Nors galite turėti pakankamai daug laiko, nesistemingas ir nekoordinuotas renginio planavimas labai greitai jį išeikvos ir teks susidurti su didele skuba, kuri pakenks darbų kokybei. Norint to išvengti, būtina sudaryti aiškų planą, kuriame viskas būtų suskirstyta pagal prioritetus.

Parašykite komentarą