Kokią liemenėlę rinktis suknelei atvira nugara?

silikonine liemenele puch up1Suknelė atvira nugara tiesiog spinduliuoja seksualumu, ir gana dažnais atvejais tenka pasukti galvą, kokią liemenėlę pasirinkti, kad ji paprasčiausiai būtų nepastebima ir galima būtų jaustis patogiai bei nevaržomai. Pasirinkimo galimybių egzistuoja ne taip ir mažai, todėl vertėtų gerai pagalvoti, koks sprendimas geriausiai tiktų konkrečiu atveju.

Vienas populiariausių pasirinkimų – tai silikoninės liemenėlės, kurios gali būti naudojamos net ir su labai atvirais drabužiais – galite neabejoti, kad liemenėlė bus tikrai nepastebima. Nors kartais manoma, kad tokia liemenėlė gali būti naudojama tik vieną kartą, tačiau tai tikrai nėra tiesa – jos vidus išlieka lipnus net ir po kelių  dešimties kartų naudojimo, taigi, galite būti tikros, kad viena liemenėlė galės būti naudojama visą vasarą, ne tik vienos šventės metu.

Jei krūtinė yra gana nedidelė, tokiu atveju tikri puikiu pasirinkimu gali būti ir spenelių lipdukai ar Barelifts lipdukai, kurie gali būti klijuojami ant spenelių ar ant krūtinės.

Dar vienas galimas pasirinkimas – tai liemenėlės transformeris, kuris gali būti naudojamas su bet kokia liemenėle, kuri yra užsegama nugaroje. Tai yra viena juostelė, kuri liemenėlės užsegimą nukreipia į apačią, juosiama per pilvą, ir tuomet galite drąsiai vilktis suknelę ar palaidinę gana atvira nugara. Žinoma, jei suknelės ar palaidinės nugara yra visiškai atvira, tokiu atveju geresniu pasirinkimu gali būti silikoninė liemenėlė, taigi, vertėtų gerai pagalvoti, kuris pasirinkimas gali būti geresnis.

Taip pat gana populiarus pasirinkimas – tai liemenėlės permatoma nugara ir permatomomis petnešėlėmis, ir, nors permatoma dalis nėra visai nepastebima, tačiau nekrenta taip į akis kaip įprasta liemenėlė.

Dar vienas galimas pasirinkimas – tai puošnios liemenėlės petnešėlės, kurios puikiai tiks prie neoficialios aprangos, o tuo atveju, jei dėvite gana laisvą palaidinę, puikiu pasirinkimu gali būti ir liemenėlės juosta, kurių pasirinkimas šiandien yra gana platus.

Taigi, rinktis tikrai turime iš ko, ir apatinio trikotažo parduotuvėse galima rasti iš tiesų gausų prekių pasirinkimą, kuris leis jums rinktis iš įvairių prekių, pritaikytų būtent suknelėms ar palaidinėms atvira nugara.

Parašykite komentarą