Kokios prekės dažniausiai perkamos internetu?

pirkimas internetuInternetinė prekyba pastaruoju metu sparčiais žingsniais žengia į priekį. Šiuolaikiniai žmonės prisitaiko prie tobulėjančių technologijų ir apsiperka internetu vis dažniau – dažniausiai nurodomi šie privalumai:

  • Patogumas

  • Laiko taupymas

  • Pinigų taupymas

  • Didesnis pasirinkimas

Apžvelkime šiuos privalumus ir pamėginkime įsitikinti, ar jie nėra iš piršto laužti. O gal be šių dalykų, yra dar kažkas labai svarbaus, kas lemia internetinių parduotuvių pranašumą prieš įprastus prekybos centrus ir juose esančias parduotuves?

Didžiausio dėmesio susilaukia drabužiai

Įdomiausia tai, kad populiariausia internetu perkama prekė yra rūbai. Atrodytų keista dėl to, kad žmonės, negalėdami pasimatuoti to, ką perka, vis vien renkasi elektronines parduotuves vis dažniau. Mes taip pat bandėme pasižvalgyti po penkias populiariausias Lietuvos bei penkias geriausiai žinomas užsienio elektronines parduotuves, kurios turi nemažą drabužių asortimentą. Įdomu tai, kad asortimentu nesiskundžia nei viena parduotuvė, o lietuviškos parduotuvės išsiskyrė tuo, jog turi labai greitą pristatymo į namus terminą. Jeigu perkate iš tokios parduotuvės šiandien, tai jūsų nupirktos suknelės pasieks namus jau poryt – bent jau daugeliu atvejų.

Jeigu perkate iš užsienietiškos elektroninės parduotuvės, gali palaukti šiek tiek ilgiau, kartais net iki vieno mėnesio, jeigu parduotuvė nėra Europos Sąjungoje. Visgi, daugelis mūsų tautiečių renkasi drabužius iš kiniškų elektroninių parduotuvių dėl pačių žemiausių kainų, gerų atsiliepimų internete ir labai plataus pasirinkimo.

Internetu populiaru pirkti retesnes ir stambesnes prekes

Suknelės internetu yra vienas populiariausių pasirinkimų elektroninėse parduotuvėse, tačiau kokias prekes dar perka žmonės? Be jokios abejonės, labai populiari elektronika bei buitinė technika, tačiau, tai dar tikrai ne viskas.

Didelio dėmesio susilaukia muzikos instrumentai – pianinai, gitaros, būgnų komplektas. Iš dalies taip yra todėl, kad internete įsikūrę šių muzikinių instrumentų gamintojai gali pasiūlyti savo klientams muzikinius instrumentus iš pirmų rankų. Visgi, internete juos pardavinėja ne tik gamintojai, tačiau ir specializuotos elektroninės parduotuvės bei didžiosios elektroninės parduotuvės, kuriose galite rasti visko nuo A iki Z. Be abejo, kaina yra dar vienas labai svarbus faktorius – daugelis besidominčių muzika ir jos kūrimu žmonių jums gali pasakyti, kad internete parduodami muzikos instrumentai dažniausiai kainuoja apie 20 procentų mažiau, nei realiose parduotuvėse.

Dar vienas lemtingas faktorius – dažniausiai, tokius muzikinius instrumentus kaip pianinas, fortepijonas ar būgnai yra gana sunku atsivežti iš muzikos parduotuvės, todėl pirkti internetu yra gerokai patogiau, nes daugelis internetinių parduotuvių jums pasiūlys nemokamą pristatymą į namus.

Aišku, kalbant apie smulkesnes prekes, nemokamas pristatymas į namus gali nebūti toks reikšmingas. Tačiau, jeigu perkate internetu tokius stambius daiktus kaip pianinas arba sofa, manome, jog nemokamas pristatymas į namus taps vienu iš esminių faktorių, kadangi nebus papildomos problemos – nereikės patiems rūpintis, kaip stambų ir didelį pirkinį atsigabenti į savo namus arba studiją.

Kaip matome, internetu dabar perkami ne tik drabužiai ar buitinė technika, tačiau ir retesnės bei stambesnės prekės. Apskritai, šiuolaikinės tendencijos verčia manyti, kad ir maisto industrija greitai persikels vien tik į internetą – taip žmonės gerokai patogiau gali apsipirkti bei sutaupo laiko ir pinigų.

Parašykite komentarą