Krūtų didinimas riebalais

Kiekvienai moteriai krūtinė yra labai svarbi figūros dalis. Visos merginos nori dailių ir gražios formos krūtų. Tačiau gamta ne visas apdovanoja šiuo privalumu. Tuomet gelbsti kvalifikuoti plastikos chirurgai. Šioje srityje pastaruoju metu vis populiaresnis tampa krūtų didinimas riebalais. Pakalbėkime apie šį metodą plačiau.

  • Kas tai?

Krūtų didinimas riebalais – tai krūtų didinimo metodas, kai iš kitos kūno vietos paimti riebalai persodinami į krūtis. Nors tai laikoma operacija, tačiau jos metu nedaromi chirurginiai pjūviai. Riebalai paimami ir sušvirkščiami į krūtis naudojant pažangius metodus, tad po operacijos nelieka jokio pjūvio rando.

  • Kada verta rinktis šį krūtų didinimo būdą?

Krūtų didinimas riebalais dažnai pasirenkamas tų moterų, kurios nenori, kad būtų atliekami chirurginiai pjūviai. Taip pat čia svarbus ir psichologinis aspektas. Moterims, kurioms nepriimtinas svetimkūnis t.y. implantai, krūtų didinimas riebalais yra puiki alternatyva. Verta žinoti, kad šis metodas duos pageidaujamą efektą tik jei norima krūtų dydį padidinti ne itin daug.

  • Iš kur paimami riebalai?

Vieta, iš kurios imami į krūtis persodinami riebalai, pasirenkama individualiai. Dažniausiai tai būna pilvas, klubai, kojos, sėdmenys.

  • Kaina

Krūtų didinimo riebalais kaina priklauso nuo individualių operacijos savybių, tokių kaip kiek riebalų bus persodinama ir pan. Privačiose klinikose šios operacijos kaina dažniausiai svyruoja nuo 1500 iki 2500 eur.

  • Pooperacinis laikotarpis

Kadangi operacijos metu nedaromi pjūviai, o chirurginė intervencija yra minimali, pooperacinis laikotarpis būna lengvesnis nei po kai kurių kitų krūtų didinimo operacijų. Tačiau paraudimas bei patinimas gali išlikti kelias savaites.

Jei svarstote apie galimybę padailinti krūtis šiuo būdu, pirmiausia apsilankykite kvalifikuoto plastikos chirurgo konsultacijoje. Jos metu specialistas įvertins jūsų poreikius, lūkesčius ir pasiūlys geriausius jų įgyvendinimo būdus.