Kvepalai: kaip išsirinkti?

Ko gero, tiek moterys, tiek vyrai įvardintų ne vieną kosmetikos ar parfumerijos priemonę, be kurios išsiverstų dieną ar dvi, tačiau be  kvepalai yra tas gaminys, be kurio išsiversti kur kas sunkiau: šlakelis mėgstamo aromato ne tik praskaidrina dieną, bet ir pabrėžia asmenybę. Taigi, kas jau kas, tačiau ši gaminys dažniausia yra naudojamas kasdien, o neretai ir po keletą kartų, tad ir baigiasi gana dažnai. Tokiu atveju  esame vėl priversti leistis į aromato paieškas, tačiau didelė dalis žmonių neretai susiduria su viena ir ta pačia problema-  nežino, kaip išsirinkti kvepalus. Na, o mes turime keletą paprastų, tačiau labai vertingų patarimų.

b

Jie norite išsirinkti pačius tinkamiausius bei geriausius kvepalus, dėmes į verta atkreipti į keletą dalykų. Vienas iš jų – metų laikas. Štai, pavyzdžiui, jei kvepalų ieškote šiltuoju metų laiku, labiausia derėtų orientuotis į lengvus, gaivius, vaisių bei gėlių natų  aromatus, taip pat  puikiai tiks ir vėsinantis jūros brizas ar šviežiai nupjauta žolė, tuo tarpu, jei  kvapo ieškote šaltuoju metų laiku, tiks viskas, kas priešinga: pravartu atkreipti dėmesį į sodresnius, kvapnesnius,  ilgiau išliekančius, prieskonių, gėlių, medienos aromatus.

Ne ką mažiau svarbu yra ir tai, kokiam tikslui ieškote šios prekės. Jei išsirinktais kvepalais ruošiatės kvėpintis kasdien laisvalaikiui, nederėtų pirkti itin brangių bei sodrių aromatų – kuo puikiausiai tiks lengvesnis, pigesnis tualetinis vanduo, tačiau, jei jie bus skirti kvėpintis per ypatingas progas, šventes ar vykstant į verslo susitikimus, jūsų dėmesį turėtų patraukti bent kelis šimtus litų kainuojantis, aukštos kokybės produktas.

Na, o baigiant šią temą, belieka tik pastebėti, jog ši prekė, nėra ta prekė, kurią reikėtų pirkti paskubomis: sau tinkančio aromato ieškokite tik tuomet, kai turite pakankamai laiko, apsilankykite ne vienas parfumerijos prekių salone ir negalvokite, jog būtent pirmojo vizito metu rasite tai, kas jums patinka labiausiai: geras aromatas ne visada surandamas greitai – kartais reikia įdėti nemažai pastangų. O, jei radote kvapą, kurs jums patinka, tačiau nesate tikras, jog tai yra ta prekė, kurios iš tiesų ieškojote, grįžkite namo: jei po kelių dienų aromatas vis dar jums patiks, tuomet ir įsigykite.

Parašykite komentarą