Libido grąžinimas ir gerinimas

libidoSveiki, reguliarūs ir kokybiški lytiniai santykiai yra daugiau negu intymių malonumų teikiami džiaugsmai. Kokybiški lytiniai santykiai pagerina fizinę ir emocinę savijautą, suteikia jėgų ir noro keltis ir džiaugtis gyvenimu. Ne paslaptis, kad ne visiems ir ne visada pavyksta gyventi laimingą gyvenimą lovoje. Toliau, apie priežastis kodėl taip nutinka.

 

Kodėl dingsta potraukis?

 

Viskas yra susiję. Visavertis lytinis gyvenimas padeda jaustis geriau tiek fiziškai, tiek emociškai, bet iš kitos pusės, bloga savijauta gali pabloginti lytinį gyvenimą. Gali įsisukti toks ratas, kad sunku bus ką ir pakeisti… Netiesa. Sprendimų visada yra.

 

Lytinis potraukis gali sumažėti dėl fiziologinių veiksnių, tokių kaip makšties sausumas, sumažėjęs makšties jautrumas, šlapimo pratekėjimas. Sausumas – sukelia diskomfortą, sumažėjęs jautrumas – sumažina malonumą ir apsunkina orgazmo pasiekimą. Šlapimo pratekėjimas daugiausiai veikia kaip psichologinis dirgiklis.

 

Psichologinės priežastys dažniausiai užklumpa tada, kai atsiranda įtampa ir sunkumai šeimoje ar su antra puse. Nesutarimai, pykčiai, psichologinis spaudimas – visi jie kenkia. Taip pat, libido kažkur prapuola, kai pradedate nepasitikėti savo kūnu ar patiriate kažką nemalonaus sueities metus. Tad ką daryti? Apie tai toliau.

 

Būdai susigrąžinti prapuolusį libido

 

Kažkur dingęs libido, vien tik panorėjus, iškart negrįš, tad keli patarimai kaip jį prisivilioti atgal.

 

Artumas. Kalbėkitės su savo partneriu, papasakokite jam apie savo nuogąstavimus, kartu ieškokite sprendimo. Dažniau apsikabinkite, pabūkite kartu. Galbūt jis irgi jaučiasi panašiai, galbūt turi kažkokių neišpildytų troškimų. Atvirumas gali pralaužti ir storiausius ledus.

 

Afrodiziakai. Daugybė kvapų ir skonių turi savybę sujaudinti. Net ir toks nuobodus ir ne itin kvepiantis produktas kaip česnakas yra puikus afrodiziakas. Tik būtų daug geriau, jeigu jo užkąstumėt abu.

 

Makšties masažas. Makšties masažas, kaip ir bet kuris kitas masažas, pagerina kraujotaką. O pagerinta kraujotaka – didesnis jautrumas ir didesnis susijaudinimas.

 

Sportas, aktyvus laisvalaikis, joga. Vėl ta pati kraujotaka. Ypač gerai, jeigu sportuojate kartu su partneriu. Kartu gerinama kraujotaka, bendra savijauta bei tarpusavio artumas.

 

Libido susigrąžinti nesunku, tereikia to imtis!