Moteriški batai: to apie juos dar nežinojote…

Nors statistika rodo, kad dažnos dailiosios lyties atstovės spintoje galėtume rasti bent kelias dešimtis batų, drąsiai galima sakyti, kad tikimybė, jog apie batus daug ko nežino ir pačios savininkės, yra iš tiesų didelė. Moteriški batai aistrabatams.lt slepia apie save tiek daug įdomių ir netikėtų faktų, kad daugelis jų jums bus girdimi pirmą kartą.

Sportiniai bateliai guminiais padais leis jums sėlinti tylomis

Šiandien vis labiau populiarėja sportiniai bateliai guminiais padais, dar vadinami sneakers.. Nieko keista, kodėl būtent tokie batai sulaukė didelio populiarumo visose pasaulio šalyse – jie patogūs, pažvingi, stilingi, puikiai tinka prie įvairios aprangos ir t.t. Tačiau, įdomiausias dalis ta, kad daugelis net nežinote, kokiu tikslu jie buvo sukurti. Pasirodo, šie bateliai buvo sukurti tam, kad būtų galima sėlinti tylomis.

Pirmieji aukštakulniai buvo skirti ne moterims

Šiandien visiems aišku, kad aukštakulniai bateliai yra skirti dailiosios lyties atstovėms. Tačiau taip buvo tikrai ne visada, ypač jei prisiminsime šių batelių atsiradimo priežastį. Daugelis net įsivaizduoti negalėtų, kad šie bateliai iš tiesų buvo skirti vyrams, tam, kad nulipę nuo žirgo neišsipurvintų. Tiesa, nereikia pamiršti, kad galimybė turėti žirgą buvo turtingųjų privilegija, tad ir aukštakulnius avėdavo tie, kurie neskaičiavo pinigų. Tačiau ir tai dar ne visi įdomūs faktai, kuriuos galima atskleis apie aukštakulnius. Šiandien net 10 – 12 cm aukščio kulniukas yra įvardijamas kaip labai aukštas. Tačiau tik pagalvokite – dar tais laikais, kai aukštakulniai buvo skirti vyrams, kulniukų aukštis siekė net iki 30 cm. Ar bent viena šių dienų dailiosios lyties atstovė išdrįstų žengi avėdama tokius batus į gatvę? Ir dar labiau stebina tai, kad, anot istorinių šaltinių, kad tokio aukščio kulniukai tikrai netapdavo traumų priežastimi. 

Moteriška avalynė visada buvo siejami su tam tikra paslaptimi bei intriga. Ir nieko keista – akivaizdu, kad iš tiesų apie moterims skirtą avalynę galima atskleisti labai daug įdomių detalių. Tad gali būti, kad nuo šiol į atrodo taip gerai pažįstamus sneakers ar aukštakulnius pradėsite žiūrėti visai kitu kampu.