Norite didžiausios miško kainos? Patarimai, kaip pasiekti šį tikslą

Dėl daugybės įvairių priežasčių, neretai žmonės nusprendžia parduoti jiems priklausantį mišką. Šįkart nesieksime atsakyti į klausimą, dėl kokių priežasčių tai vyksta, o aptarsime kitą, ne ką mažiau svarbų aspektą. Ne paslaptis, kad kiekvienas, kuris nori parduoti mišką, tikisi, kad šis objektas bus įvertintas ir pačia didžiausia kaina. Vis dėlto, tai padaryti gali būti ne visada paprasta. Kitais žodžiais tariant, jei norite, kad mišką, kurį ketinate parduoti, būtų įvertintas didžiausia kaina, tai jums teks pasistengti, kad jis atitiktų ir tam tikrus reikalavimus. Miško supirkimas miskusupirkimas.lt yra procesas, kuris tikrai jums padės sutaupyti laiko, tačiau geriausia kaina bus garantuota tik tuo atveju, jei bus atitinkami įvairūs reikalavimai; atlikti paruošiamieji darbai. Kokie?

Įprasta, kad prieš parduodant gyvenamąjį būstą ar automobilį, yra atliekami tam tikri valymo darbai, kurie užtikrina parduodamo objektą švarą bei tvarką. Tą patį galima pasakyti ir apie mišką – jei planuojate jį parduodate, atlikite valymo darbus. Kruopščiai apžiūrėkite, ar nėra nesaugių, nukritusių, nusidėvėjusių šakų; įvertinkite keliukų būklę. Jūsų dėmesio gali pareikalauti ir proskynos – patikrinkite, ar jos nėra užžėlusios. Įvertinkite ir medžių būklę – jei juos puola kenkėjai ligos, pirmiausiai pašalinkite jau pažeistus medžius ir dėkite visas pastangas, kad ligos neatsinaujintų. Jei miške jau yra tam tikros infrastruktūros – suoliukų, apšvietimo lempų, stalų ar uolų, įvertinkite ir jų būklę – galbūt reikėtų juos atnaujinti? Taip pat svarbu užtikrinti, kad  būtų išvengta savavališko miško kirtimo – tai gali gerokai sumažinti jo kainą. Be to, visi būtini kirtimai turi būti atliekami tik laikantis jiems keliamų reikalavimų.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad jūsų lūkesčiai turi būti adekvatūs: negalite tikėtis pačios geriausio kainos tuo atveju, jei miškas neatitinka tam tikrų reikalavimą; yra nepaklausioje vietoje ar ilgą laiką nebuvo deramai prižiūrimas, o vyraujanti medienos rūšis yra spygliuočiai, tokiu atveju, sunku tikėtis didelės kainos. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad nemažai kas priklauso i nuo jūsų pačių: jei norite patrauklios kainos, nepuoselėkite tuščių vilčių, o verčiau atlikite konkrečius darbus.