Paskola, kuri nieko nekainuoja?

kreditai akcijosNuolaidos, išpardavimai, specialūs kainos pasiūlymai – pastaruoju metu reklamose tik ir mirga panašios antraštės. Turbūt pernelyg nenustebtumėte, jei jūsų draugas ar pažįstamas prisipažintų, kad kone viską perka tik tuomet, kai įsigalioja akcija ir sumažinama daikto ar paslaugos kaina. O kai omenyje turimi kreditai akcijos jiems – realu? Žinoma, tik nereikėtų manyti, kad su akcija gauto kredito suma savaime „ištirpsta“ ir galima grąžinti mažiau nei išties pasiskolinote. Kai aktualūs pigesni greiti kreditai akcijos dažniausiai taikomos jų palūkanoms. Tiesa, galimos ir kitokios formos nuolaidos, tačiau apie viską iš eilės.

Nuolaidos ir sąlygos

Jei sumanėte pasiskolinti pinigų iš kredito įmonės, greičiausiai nepagailėsite laiko paieškoti kuo geresnio palūkanų pasiūlymo. Efektyviausiai paieškai į sistemą reikėtų įvesti du žodžius: greitieji kreditai akcijos. Pasirinkę tokį paieškos metodą, galėsite susipažinti su nuolaidų, taikomų kreditams, sistema. Pastebėsite, kad 8 iš 10 atvejų akcijos taikomos būtent palūkanoms. Tiesa, nuolaidų sąlygos kiekvienoje įmonėje skirtingos. Jei jus sudomino greiti kreditai akcijos vienose įmonėse gali būti taikomos tik paskoloms, imtoms daugiau nei 2 mėnesių laikotarpiui, kitose – tik tam tikro dydžio kreditams, pavyzdžiui, iki 1000 eurų. Taigi, būtina atsižvelgti ne tik į suteikiamos nuolaidos dydį, bet ir į tai, ar jos taikymo sąlygos sutampa su jūsų poreikiais.

Akcijos paskoloms internetu: kas turi teisę pasinaudoti?

Ar paskolų įmonėse, kuriose teikiami kreditai internetu akcijos taip pat taikomos? T.y. ar skolinantis internetu taip pat įmanoma sutaupyti palūkanoms? Be abejo – juk didžioji dalis paskolų būtent ir teikiama virtualiuoju būdu. Nuo aktualių pasiūlymų paieškos iki paraiškos teikimo: viską patogiausia, greičiausia, o svarbiausia – visiškai saugu, atlikti internetu. Kai omenyje turimi kreditai internetu akcijos, kaip ir minėta, paprastai taikomos palūkanoms. Galima sutaupyti iki 50 % palūkanų sumos arba kreditą gauti… nemokamai. Kam priklauso ši privilegija: pasiskolinti ir grąžinti tik tiek, kiek buvo gauta, ir nė cento daugiau? Paprastai akcija, kuria siūloma gauti paskolą nemokamai, taikoma visiškai naujiems klientams. Kitais žodžiais tariant, nemokamas kreditas teikiamas tiems, kurie dėl jo kreipiasi pirmą kartą. Tokios akcijos sąlygos yra gana dažnos tarp skirtingų įmonių ir garantuoja visišką laisvę nuo palūkanų. Kai kada kreditai su akcija, būtent – nemokant palūkanų, taikomi ir paskolų įmonės klientų gimtadienio laikotarpiu. Kadangi jų asmens duomenys, o kartu ir gimimo data, įmonei yra žinomi, klientai turi teisę kelias dienas prieš ir po gimtadienio gauti nemokamą kreditą. Tiesa, kai galvoje turimi būtent tokie kreditai akcijos jiems taikomos anaiptol ne visur. Tereikia pasidomėti nuolaidų pasiūlymais ir, kaip minėta pradžioje, atsižvelgti į tai, kokiomis aplinkybėmis akcijos taikomos, kiek kartų galima pasinaudoti specialiu pasiūlymu. Jei paskolų bendrovė siūlo pirmą kartą pasiskolinti be palūkanų, reikėtų atminti, kad tai vienkartinis pasiūlymas ir jeigu panaši nuolaida toje įmonėje taikoma švenčiantiems gimtadienį, antrą kartą ja pasinaudoti greičiausiai nepavyks. Kaip bebūtų, nemokama paskola naujiems klientams – be galo vertingas pasiūlymas, kurio verčiau nepraleisti. Kas turi teisę pirmąjį kreditą gauti nemokamai:

  • 18 metų sulaukę, kitaip tariant, pilnamečiai, Lietuvos Respublikos piliečiai;
  • Oficialiai dirbantys asmenys;
  • Klientai, iki tol nesinaudoję nemokamos paskolos pasiūlymu.

Įmonėse, kuriose teikiami mažieji kreditai akcijos ir specialūs pasiūlymai palūkanoms – jokia naujiena. Internete egzistuoja nemažai portalų, kuriuose nuolat atnaujinama informacija apie paskolų įmonių vykdomas akcijas – sekite naujienas ir nepraleiskite savo šanso pasiskolinti žymiai pigiau, o galbūt ir visai nemokamai!

Parašykite komentarą