Paskolų refinansavimas internetu – ar tikrai jis naudingas?

paskolu refinansavimas internetuDabar daugelis žmonių svarsto ar tikrai paskolų refinansavimas internetu padeda sumažinti turimas skolas, tačiau reikia paminėti, kad viskas priklauso nuo to, kokį kreditorių pasirenka klientas. Jeigu asmuo pasirenka tokį kreditorių, kuris negali pasiūlyti lankstesnių skolų grąžinimo sąlygų, tai vargu ar tokia paskola išvis padės. Bet, dabar refinansavimu užsiimančios įmonės šiuo metu siūlo gana nedideles palūkanas, o svarbiausia – jos leidžia skolintis gerokai ilgesniam laikui. Tai reiškia tik vieną – asmuo, perkėlęs įsipareigojimus į vieną iš tokių bendrovių, gali gauti gerokai lankstesnes sąlygas t.y. sumažėtų mėnesio įmokų suma. Būtent to ir siekia dauguma klientų, kurie jau turi paėmę ne vieną paskolą internetu.

Internetu kreditus ima vis daugiau žmonių, o tarp jų atsiranda ir itin jaunų. Nereikia pamiršti, kad su lig pirma paimta paskola asmens kredito istorija pildosi naujais įrašais. Pirmiausia, imant kreditą, jau įrašoma informacija, jog kliento duomenis ir kreditingumą tikrino kažkokią bendrovė. Jeigu paskola yra išduodama, tai ji užregistruojama kredito istorijoje, todėl kiti kredito teikėjai, tikrindami mokumą, jau matys kokią sumą asmuo turi paėmęs kitur. Jeigu bent vieną įmoką asmuo pavėluoja sumokėti, tai kreditorius gali įrašyti tokią informaciją kredito istorijoje. Pastebima, kad neigiami įrašai kredito istorijoje įtraukiami tik tuomet kai prasideda priverstinis skolos išieškojimas, tad jeigu pavėlavote bent dieną, tai išart tarkitės su kredito teikėju – galbūt jis leis kredito įmoką sumokėti porą dienų vėliau.

Paskolų refinansavimas internetu naudingas tuo, kad būtent tie įprasti vartojimo kreditai gali būti perkeliami į kitas bendroves, kurios nustato mažesnes palūkanas. Perkeldami skolas į geresnes sąlygas siūlančias įmones asmenys sumažina įmokų sumas, nes jie gali rinktis mažesnes palūkanas bei ilgesnį grąžinimo laikotarpį. Be abejo, yra tokių kredito bendrovių, kurios leis refinansuoti paskolas tik su turto įkeitimu. Bet, nereikia pamiršti, kad turto įkeitimas suteikia nemažai privalumų – jo dėka kreditorius gali pasiūlyti dar mažesnę palūkanų normą, o tai jums vėlgi – leis paprasčiau grąžinti skolas, nes įmokos kiekvieną mėnesį susidarys dar mažesnės nei buvo anksčiau.

Parašykite komentarą