Tentiniai angarai – kokybiški ir pigūs

Ką daryti įmonei, ūkininkui ar privačiai besiverčiančiam smulkiam verslininkui kai reikia greitai surasti vietos sandėliui arba naujai veiklas plėsti. Kur dėti gaminius jeigu jų negalima laikyti lauke nes jos gali būti sugadintos nuo drėgmės. Statyti savo ne išeitis jei reikia persikelti greitai, nuomotis – nebloga išeitis tačiau tai reikia vertinti pagal tai kuriam laikui jums reikalingas angaras. Jei rasite tokį pasiūlymą kuris už priimtiną kainą leistų išnuomoti trumpam laikui, iškart griebkite nedvejodami. Ieškant alternatyvių sprendimų, pirma mintis kuri ateina į galvą yra tentinio angaro įsigijimas. Nors pradinės angaro įsigijimo išlaidos gali būti skausmingos mažai įmonei bet suskaičiavus ir palyginus su kitomis alternatyvomis pamatysite kad tai nėra taip blogai.
Kodėl rinktis angarą?
Angaras yra paprastas pastatas ir viena priežastis dėl ko tokius renkamasi nes jam nereikalingas nei projektas nei statybos leidimas. Jei norėsite angarą laikyti ilgą laiką arba jo išmatavimai bus dideli tuomet niekur nedingsite, teks tvarkytis dokumentus savivaldybėje ir gauti statybos inspekcijos leidimą. Šiuos dokumentus geriausia būtų susitvarkyti dar iki statybų pradžios bet dažniausiai pirma pastatomas angaras ir tik po to rūpinamasis visais leidimais ir popieriais.
Pirkti ar nuomotis
Nesvarbus ar angarą pirksite ar nuomositės, visuomet turite galimybę pasididinti ar sumažinti jo plotą. Šiuos darbus geriau patikėti angarus montuojančiai įmonei ar tiesiog pačiam pardavėjui kad vėliau neiškiltų problemų eksploatacijos metu. Angaro didinimo ar mažinimo darbus geriau planuoti tokiu laikotarpiu kai viduje nėra sandėliuojamos prekės ar nevyksta gamyba nes pertvarkymo darbai gali trukdyti veiklai, galima tai padaryti savaitgalį arba naktimis. Kokybiški ir pigūs angarai parduodami su gamintojo garantija, montavimo darbams ir medžiagoms suteikiama garantija ir jei po mėnesio ar metų pastebėsite kad tentas suplyšo arba nubluko, turite taisę kreiptis dėl nemokamo remonto arba žalos atlyginimo.
Pasiruošimas
Jei norite angarą išsinuomoti jums gali tekti susitaikyti su tiekėjo sąlygomis pvz. ne trumpesnis nei pusės metų nuomos laikotarpis.. Nuomos mokestis yra fiksuotas ir šios paslaugos galite atsisakyti iš karto kai sueina terminas. Kaip reikia pasiruošti norint statyti angarą savo teritorijoje. Visų pirma išlyginkite sklypą ir paruoškite dangą. Lauko ir vidaus apšvietimu bei elektros tiekimu įrenginiams turite pasirūpinti pats.