UAB įsigijimo procedūra nėra tokia jau sudėtinga

Internete ieškote informacijos apie įmonių steigimą? Norite įteisinti veiklą, bet painiojatės visame biurokratijos miške? Tuomet nereikėtų vargti – pasitelkite į pagalbą profesionalius konsultantus, kurie padės viską atlikti žaibiškai. Jie dirba gana žemomis kainomis, o svarbiausia – jie gali patarti priimti geresnius sprendimus. Paprastai kalbant, tokių specialistų pasiūlymuose dažnai galima rasti daug naudingų patarimų ir sąrašą paslaugų, kurias jie siūlo. Ten dažnai matomi užrašai „parduodame UAB“, „steigiame įmones“ ir t.t. Tokius terminus suvedus paieškos sistemose bus galima sužinoti kurios bendrovės tuo užsiima. Aišku, tai nereiškia, kad visi specialistai yra patikimi, ir kad visais pasiūlymai reikia tikėti aklai.

Norint įsigyti UAB, pirmiausia reikia pasidomėti ką siūlo tie pardavėjai. Matote, vieni parduoda verslus, o kiti tiesiog parduoda juridinius statusus. Pastarasis variantas naudingas tiems, kurie negali sau leisti didelių sumų įmonių įregistravimo metu. Įsigijimas yra daug paprastesnis, nes vis dėlto – viską galima sutvarkyti kad ir per vieną darbo dieną. Tiesa, perkant įmonę, bet kokiu atveju reikia ją išnagrinėti.

Dažnai pasitaiko apgavysčių, kuomet perkant įmones iš neaiškių asmenų, perimamos ir įmonės skolos. Būtina iš anksto išsiaiškinti kokią įmonę ketinate pirkti. Taip pat svarbu atidžiai skaityti kokius dokumentus pasirašinėjate. Norint išvengti apgavysčių, patartina kreiptis į tas bendroves, kurios įmonių registravimo paslaugas ir ne tik siūlo jau ilgą laiką. Jos bus žinomos ir turės gerą reputaciją.

Labai svarbu, jog įmonių įsigijimas būtų atidus, tačiau geriausia būtų kreiptis į žinomus įmonių pardavėjus. Trumpai tariant, tai yra tam tikros bendrovės, kurių veikla ir yra susijusi su įmonių pardavinėjimu. Tokiose bendrovės pigiau užregistruoja bendroves ir paskui jas parduoda kitiems. Aišku, yra šiokių tokių skirtumų tarp registravimo ir įmonės pirkimo, tačiau pirmasis variantas leidžia sutaupyti pinigų.

Kaip bebūtų, ieškantiems patikimų bendrovių, siūloma naudoti internete esančiomis paieškos sistemomis. Ten rasite ne tik bendroves, kurios parduoda įmones, bet taip pat ir atsiliepimus apie jas ir jų siūlomų paslaugų kokybę. Tiesiog neskubėkite su pirkimais – iš anksto pasidomėkite su kuo turite reikalų.