Vyriški žiedai, kurie yra auksiniai, nekainuoja kelių eurų – jie brangesni

vyriski ziedaiKiekvienoje šalyje galima matyti vyrus, kurių rankų pirštus puošia dideli auksiniai žiedai, tačiau verta pabrėžti, kad Lietuvoje besivaikantys tokių pat madų dažniausiai pasirenka gana nekokybiškus gaminius. Vyriški žiedai, kurie pagaminti iš aukso, įperkami reto statistinio Lietuvos vyro, nes vis dėlto – tokie papuošalai yra laikomi prabanga. Vietoje kokybiškų žiedų, neretai lietuviai renkasi prastos kokybės pakaitalus – iš kiniškų el. parduotuvių įsigytus žiedus, kurie yra dažyti atitinkamomis spalvomis. Jeigu jūs galite sau leisti įsigyti kokybišką auksinį žiedą, tai jo tikrai nereikėtų ieškoti pigių papuošalų parduotuvėse. Pabrėžtina, jog tai liečia ir elektroninę erdvę, nes ten irgi ne visi siūlomi papuošalai yra tokie, kokius nupasakoja pardavėjai.

Vyriški žiedai iš aukso gaminami ir pagal specifinius užsakymus.

Jeigu jūs nusprendėte rinktis kokybiškus auksinius žiedus su tam tikrais kristalais, tai būkite pasiruošę išleisti ne vieną šimtą ar tūkstantį eurų. Priklausomai nuo žiedo svorio, jo kaina gali būti milžiniška. Jeigu aukso kainos pasaulinėje rinkoje pakyla, tai tuo pat metu kyla ir juvelyrinių dirbinių kainos. Juvelyrai pabrėžia, kad geriausias laikas pirkti prabangius papuošalus, kurie pagaminti iš brangiųjų metalų, yra būtent tuomet, kai krenta tų metalų kainos. Ta gali būti ir tarsi investicija – jeigu brangiųjų  metalų kainos stipriai krenta, tai tokiu atveju įsigyti papuošalai gali būti laikomi gera investicija, nes tik laiko klausimas kuomet tos kainos vėl pakils.

Kas liečia specialius užsakymus, tai vyrams irgi reikia žinoti, kad visi tie vyriški žiedai, kurie gaminami pagal užsakymą, yra daug brangesni nei standartiniai, kurie siūlomi parduotuvėse. Juvelyrai turi sukurti ne tik jūsų norimo žiedo dizainą, bet ir viską pagaminti, todėl logiška, kad tokie žiedai bus brangesni vien dėl sugaišto laiko ir darbo.

Vyriški žiedai neturėtų būti perkami iš kiniškų el. parduotuvių.

Verta pabrėžti, kad kai kurie žiedus perka nemažai kiekiais, o įdomiausia tai, kad kai kurie vyrai netgi iš tų didelių kiekių bando nesėkmingai pasipelnyti. Jeigu jūs tuos pigius žiedus pirksite nemažais kiekiais, tai žinokite, kad pristatymo atveju jūsų siunta bus apmuitinta ir jums reikės mokėti papildomus mokesčius.