Apsaugokite savo butą

Buto signalizacijaLabai klaidinga manyti, kad gyvendami bute mes esame visiškai saugūs. Deja, bet taip mano didžioji dalis daugiabučių gyventojų. Galbūt jau spėjote pastebėti, kad buto signalizacija yra labai retas sprendimas. Labai nedidelis procentas butų savininkų nusprendžia įsirengti signalizaciją ir apsaugoti savo turtą. Tačiau jei pažvelgtume į statistiką, vagys itin dažnai nusitaiko būtent į butus. Klausite, kodėl?

Visų pirma, labai dažnai nukenčia pirmuosiuose aukštuose esantys butai. Tokiais atvejais vagys į jums priklausantį butą bando patekti naudodamiesi balkonais. Kadangi vis dar nemaža dalis balkonų yra neįstiklinti, tai sukuria dar palankesnes sąlygas įsilaužti.

Kita vertus, nereikėtų atsipalaiduoti ir aukščiau gyvenantiems žmonėms. Profesionalūs ir patyrę vagys puikiai žino įvairiausių gudrybių ir būdų, kuriuos pasitelkus galima įveikti net ir pačias sudėtingiausias durų spynas. Tai reiškia, kad reikia pasirūpinti ir papildomomis apsaugos priemonėmis.

Be abejo, jei bene visuomet jūsų namuose yra suaugusiųjų žmonių, tuomet jūsų namai yra saugesni – vagys bus linkę juos kur kas dažniau apeiti. Tuo tarpu jei gyvenate įprastą gyvenimą, t.y. didžiąją dienos dalį jūs ir jūsų namiškiai būna darbe, mokykloje, universitete ar kitose vietose – tuomet jūsų butas visuomet yra pavojuje. Jei vagys nusižiūri konkretų butą, jie jį stebi. Jie taip pat stebi ir jus bei jūsų šeimos narius. Tuomet, kai butas paliekamas tuščias, vagys gali nieko nelaukus pradėti savo juodus darbus. Nemanykite, kad jie į butus įsilaužti kėsinasi tik naktį. Statistika rodo visiškai ką kitą – dažniausiai vagystės įvyksta būtent šviesiu paros metu.

Kaip jau buvo minėta, dėl šių priežasčių derėtų įsirengti buto signalizaciją, kuri veiktų 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Tokiu atveju net ir būnant toli nuo savo namų, galėsite būti tikri, jog prireikus – profesionali apsaugos komanda sureaguos akimirksniu ir atvyks į įvykio vietą, kurioje savo darbą bus pradėję vagišiai. Taigi, akivaizdu, kad jokiu būdu neverta taupyti savo namų saugumui. Vagystės atveju įprastai yra patiriami kur kas didesni nuostoliai, nei signalizacijos įrengimui skiriama pinigų suma.

Parašykite komentarą