Avokadų aliejus ir odos priežiūra

Avokadų aliejusAr žinote, kad avokadų aliejus yra išgaunamas iš paties avokado, o ne iš jo branduolio ar sėklų (skirtingai nei dauguma kitų aliejų)? Jei iki šiol avokadų aliejų naudojote tik maisto gamyboje, dabar yra pats metas padaryti jį universalesniu.

Šiame aliejuje yra didžiausia monosočiųjų rūgščių, kalio, vitamino A, E ir D koncentracija. Kiekvienam iš mūsų, kuris nori maitintis subalansuotai ir sveikai, būtina gauti pakankamai monosočiųjų rūgščių. Be to, avokadų aliejuje yra daug antioksidantų, o taip pat ir beta-sitosterolio – visos šios medžiagos mažina vėžio ir širdies ligų vystymosi riziką.

Pastaruoju metu avokadų aliejų taip pat pasitelkia ir mažinant odos senėjimo požymius – ypač sričiai, esančiai po akimis (dėka šiame aliejuje esančio luteino). Jau minėtos naudingos monosočiosios rūgštys padeda mūsų organizme subalansuoti cholesterolio lygį. Ką jau kalbėti apie tai, kad jame esančios medžiagos turi teigiamą poveikį mūsų kaulams ir širdies sveikatai. Magnis yra dar vienas elementas, kurio šiame aliejuje randama labai daug, todėl avokadų aliejaus pagalba galima sumažinti migreną ir netgi užkirsti kelią antrojo tipo diabetui.

Žinoma, negalima pamiršti, kad avokaduose taip pat yra daug omega 3 sočiųjų rūgščių, kurios ne ką mažiau svarbios mūsų sveikatai. Šios sočiosios rūgštys sumažina uždegimą, aukštą blogojo cholesterolio lygį, aukštą kraujospūdį, artrito simptomus, depresiją ir kt.

Labai dažnai avokadų aliejus naudojamas ir sprendžiant įvairias odos problemas. Pavyzdžiui, galbūt jūsų oda išsausėjo ir niežti? Kai argano aliejų užtepsite ant savo odos, jis labai greitai įsiskverbs į vidinius odos sluoksnius. Todėl tai tampa puikiu odos drėkikliu ir natūralia odos priežiūros priemone.

Jei su odos senėjimu norite kovoti tik natūraliais ir sveikais būdais, avokadų aliejus padės kuo puikiausiai. Reguliarus šio aliejaus naudojimas užtikrins, kad jūsų oda būtų elastinga, minkšta, švelni ir be jokių gilių ir labai matomų raukšlių ar odos įlinkimų. Be to, šio aliejaus dėka galima sumažinti niežtinčią galvos odą ir pagerinti plaukų augimą. Nustatyta, kad žmonės, kurie į savo kasdienę grožio priežiūrą įtraukia ir natūralų avokadų aliejų, sukuria kur kas geresnius rezultatus.

Parašykite komentarą