Dalinių krovinių ekspedijavimas

Verta pastebėti tai, kad krovinių ekspedijavimas yra ta veikla, kuriai būtinos specialios žinios ir praktiniai gebėjimai. Ne veltui to moko ne tik kolegijose, tačiau ir universitetuose. Puikiai suvokiame, kad vien paprastų apmokymų ar eilinių kursų čia tikrai nepakaks. Drąsiai galima teigti, kad norint, jog šie darbai būtų atliekami profesionaliai, būtina kur kas daugiau įdirbio. Be jokios abejonės, tai pasiekti yra kur kas sunkiau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau, turime suvokti tai, kad krovinių ekspedijavimas yra ta veikla kurios metu galime tai sėkmingai panaudoti. Plačiau apie tai: https://www.delfi.lt/auto/autonaujienos/proverzio-kulminacija-volvo-trucks-pradeda-serijine-elektriniu-sunkvezimiu-gamyba.d?id=91266543

Kiek kainuoja krovinių ekspedijavimas?

Drąsiai galima teigti, kad krovinių ekspedijavimo paslaugos ar elementarus sandėliavimas gali kainuoti tikrai labai daug. Žinoma, bent kiek sutaupyti pavyks tuomet, kai paslaugos bus atliekamos kompleksiškai. Verta pastebėti, kad tokias galimybes suteikia ne viena įmonė ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų (https://lt.wikipedia.org/wiki/Logistika). Žinoma, vežėjai Lietuvoje tikrai neapsiriboja vien kelionėmis mūsų šalyje. Drąsiai galima teigti, kad pagrindinis jų darbo objektas gali būti ne tik Lietuva, tačiau ir NVS logistika. Puikiai suvokiame tai, kad bet kas šių užduočių atlikti tikrai negali. Tokiame darbe, kaip niekada svarbu yra:

  1. Užsienio kalbos mokėjimas. Tarkime, jei jūs gebate kalbėti tik Lietuviškai, puikiai suvokiate, kad tik išvykus už valstybės sienos ribų galite susidurti su įvairiais nemalonumais. Tokiu metu negalėsite išsikviesti sau pagalbos ar paprasčiausiai pasakyti apie susiklosčiusią vieną ar kitą situaciją. Būtina suvokti tai, kad rusiškai, angliškai, vokiškai ar prancūziškai kalbėti ir suprasti vieną ar kitą kalbą yra tiesiog būtina. 
  2. Gebėjimas valdyti ir suprasti naująsias technologijas. Verta pastebėti tai, kad ekspeditoriai jau senei nebedirba su popieriniais žemėlapiais. Šiuo metu, visi jie yra perkeliami į skaitmeninę erdvę. O tai reiškia, kad juos pamatyti ir jais pasinaudoti galime tik naudojantis vienokiomis ar kitokiomis informacinėmis technologijomis. Drąsiai galima teigti, kad tai padaryti ne visada yra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tarkime, jei asmuo nėra linkęs savo gyvenime naudotis šiomis technologijomis, nesupranta jų veikimo principų, tikėtina, kad jam ši užduotis bus sudėtinga.
  3. Dokumentų pildymas. Gerai žinome tai, kad muitinės tarpininkai atlieka labai daug svarbių užduočių. Drąsiai galima teigti, kad itin nuoseklus dokumentų pildymas turi būti atliekamas ne tik jų, tačiau ir pačių ekspeditorių. Tad, būtina sekti įstatymus.