Dantų implantavimas yra efektyvus sprendimas

Dantu implantavimo proceduraJei galvojate apie dantų implantus, pirmiausia turėtumėte žinoti, kad dantų implantavimas yra saugi procedūra, ir tai nėra tušti žodžiai paremti subjektyvia nuomone. Tai yra tyrimais ir atliktomis sėkmingomis operacijomis paremti faktai. Jau seniai dantų protezai nebėra vienintelė išeitis, kuri galėtų suteikti mums trūkstamus dantis. Pasaulis nestovi vietoje, todėl technologiškai pažangūs sprendimai kuriami nesustabdomais tempais.

Bijančius skausmo ir stomatologo kėdės, skubame nuraminti. Operacijos metu pacientas nejaučia jokio skausmo. Gali būti taikoma ne tik vietinė nejautra, bet ir bendra narkozė. Visa procedūra neužtrunka itin ilgai, tačiau, atlikus ją, pacientas turi būti kantrus, nes prireikia ne vieno mėnesio, kol implantas sėkmingai prigyja. Labai svarbu pažymėti, kad kiekvienas naujas dantis yra sukuriamas atsižvelgiant į kitus paciento dantis. Tai reiškia, kad jo forma, spalva ir kiti aspektai yra pritaikomi taip, kad implantas atrodytų lyg natūralus dantis.

Kai kurie tebemano, kad dantų implantavimas beveik nesiskiria nuo karūnėlės uždėjimo procedūros, tačiau tai tikrai nėra. Šios procedūros yra labai skirtingos. Karūnėlės uždėjimo atveju pažeidžiami du iš abiejų pusių esantys dantys, kadangi ant pastarųjų būna pritvirtinamas naujasis nenatūralus dantis. Kalbant apie dantų implantų atvejį, minėtas sprendimas nėra taikomas ir naujasis dantis yra pritvirtinamas prie dirbtinės šaknies. Tai nepaveikia kitų dantų ir suteikia nepalyginamai daugiau natūralumo.

Tinkamai ir sėkmingai implantavus naująjį dantį, jis gali tarnauti net penkiolika ar dvidešimt metų. Anksčiau buvo manoma, kad aplink implantą per metus kaulas sunyksta 0.5 mm – 1 mm, tačiau naujieji implantų modeliai yra pranašesni, o naujausių tyrimų duomenys parodė, kad kaulo nykimo procentas yra itin žemas. Dažniausiai šioms operacijoms naudojamos titano medžiagos, nes būtent jos yra atsparios korozijai ir yra labai puikiai prisitaiko.

Be jokios abejonės dantų implantavimas yra atsakinga procedūra, todėl jai pasiruošti reikia taip pat labai nuodugniai. Jūsų odontologas tokios operacijos negali atlikti – jai reikia specializuotos ir profesionalios dantų chirurgo rankos, skirkite laiko kokybiškas paslaugas teikiančios odontologijos klinikos paieškoms (tokiu atveju jums galėtų pagelbėti Gintaro Janužio odontologijos klinika gintaroklinika.lt), o tuomet apsilankykite joje pirmajai savo apžiūrai ir konsultacijai.