Darbo paieškos: mitai ir tikrovė

Drąsiai galima sakyti, kad darbo paieškos visada buvo ir ateityje tikrai bus viena aktualiausių temų. Darbas yra reikalingas kiekvienam žmogui, kuris nori realizuoti save, o darbo paieškos tampa neatsiejamu procesu. Tačiau dar svarbesnis kitas dalykas – darbo paieškos jau seniai tapo tuo procesu, kuris yra apipintas pačių įvairiausių mitų. Tad, kur mitai, o kur tikrovė? Tai ir pabandysime išsiaiškinti?cv rašymas cvguru.lt

Darbas internetu – utopija, o ne realybėje

Vis daugiau ir daugiau kalbama apie tai, kad darbas internetu turi labai daug puikių privalumų, tad pastarieji gali labai praturinti kiekvieno žmogaus gyvenimą. Tačiau tuo pat metu galima išgirsti ir kritikų nuomones apie tai, kad darbas internetu yra labiau utopija, o ne realybė. Tačiau, ar tikrai taip yra? Žinoma, kad ne. Nes jei pradėtume vardinti, kiek daug pasirinkimų yra tiems, kurie nori dirbti nuolatiniu būdu, tai jums belikti tik maloniai nustebti: tekstų kūrėjai, redaguotojai bei vertėjai, pardavėjai, konsultantai, asistentai, buhalteriai, IT specialistai, dizaineriai – šie ir kiti žmonės gali kuo puikiausiai realizuoti save dirbdami nuotoliniu būdu.

Kuo daugiau CV išsiųsiu, tuo greičiau rasiu darbą

Nebūtinai. Daugelis žmonių yra linkę galvoti, kad svarbiausia – išsiųstų gyvenimo aprašymų kiekis. Jei jis sieks šimtus, tai ir darbas atsiras greitai. Tačiau ne visada šis scenarijus išsipildo. Ir visa tai, dėl vienos paprastos priežasties – atminkite, jog svarbiausias dalykas yra tai, ką jūs mokate, sugebate ir žinote, o ne tai, kiek gyvenimo aprašymų išsiuntėte.

Darbo paieškos gali nekainuoti nei cento

Iš tiesų, taip gali būti, tačiau yra mažytis pastebėjimas: jei investuosite į tokias paslaugas, kaip CV rašymas cvguru.lt, CV šablonai ar CV vertimas, galite tikėtis kur kas geresnių rezultatų.

Darbo paieškos toks procesas, kuriame neverta tikėtis pagalbos

Tai – tikrų tikriausias mitas, nes, jei jau nusprendėte susirasti darbą, tai maloniai nustebsite, kiek daug yra priemonių, kurios jums gali praversti norint pasiekti šį tikslą. CV šablonai, CV rašymas, vertimas arba redagavimas; skelbimų portalai; įdarbinimo paslaugų agentūros – visa tai yra sukurta tam, kad mėgstamą darbą rastumėte kuo greičiau.