Fasado šiltinimas: kokį variantą rinkti būtent jums?

fasado siltinimasFasado apdailos darbai nėra pigūs, nes vis dėlto – tenka nemažas sumas išleisti ne tik medžiagų pirkimui, tenka leisti nemažas sumas ir samdant profesionalius apdailos specialistus. Kita vertus, reikia pabrėžti, kad fasado šiltinimas irgi reikalauja nemažai lėšų, tuo labiau, kad čia pasirinkimas yra gerokai didesnis. Tai reiškia, kad vieniems pastatams galbūt netiks šiltinimas polistirolu, kitiems – akmens vata. Kiekvienu atveju reikia domėtis atskirai, o ypač reikia viską kruopščiai skaičiuoti, nes nuo to priklausys ir paslaugų kainos. Paslaugų įkainius specialistai nustato atsižvelgdami į paslaugų pobūdį bei apimtį. Logiška, kad dideli darbų kiekiai pareikalaus ir nemažo biudžeto, bet kainos gali kilti ir dėl to, jeigu pasirinksite netinkamą šiltinimo variantą.

Dabar Lietuvoje dažniausiai apsirenkama fasadą šiltinti polistirolu arba akmens/stiklo vata. Kuris variantas geriausias būtų būtent jums? Jeigu pastatas, kurį tenka šiltinti, yra didelis, tai galbūt geriau būtų rinktis ir šiltinimą akmens vata – sakoma, kad tokiu būdu darbai bus atliekami kokybiškai ir bus suteikta ilgesnė garantija darbams. Bet, neretai dideli pastatai šiltinimai ir polistirolu, o didžiausias niuansas tas, kad apdailai tenka išleisti nemažą sumą pinigų. Galima sakyti, kad tiek vienu, tiek ir kitu atveju išlaidos galbūt bus vienodos, tačiau po vieno varianto praeis trumpesnis laikas kuomet teks viską renovuoti.

Priklausomai nuo pasirinktos technologijos bei šiltinimo būdo, visos išlaidos gali būti sumažinamos. Matote, jeigu jūsų pastatas yra didelis ir įdėsite kažkur skelbimą, tai logiška, kad bus nemažas susidomėjimas, nes vis dėlto – specialistai uždirbs nemažus pinigus. Tad konkurencinė kova tarp jų bus tik į nauda būtent jums. Kas liečia taupymą. Tai jums tiesiog būtina kreiptis į profesionalus, jog šie patartų kaip šiltint fasadą. Neretai privačių namų savininkai renkasi šiltinimą polistirolu, tačiau reikia pabrėžti, kad šiltinti vien tik nepakas, jeigu norėsite gražių namų. Teks ir glaistyti, ir dažyti sienas. Sienų glaistymas ir dažymas reikalingas tuo atveju, jeigu namas tinkuojamas ne dekoratyviniu, o paprastu tinku. Tada lieka sienas tik nudažyti – tai galėsite padaryti ir patys.

Išsamiau skaitykite svetainėje http://graziapdaila.lt

Parašykite komentarą