Geros kainos padangoms – kaip ir kada taupyti?

geros kainos padangomsŽieminių padangų bumas paliečia tiek patyrusius vairuotojus, tiek naujokus. Išsirinkti kokybiškas padangas nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Visų pirma, geros kainos padangoms yra vienas esminių klientų reikalavimų, kuris, specialistų nuomone, yra klaidingai išpučiamas. Vairuodami su nekokybiškomis padangomis, rizikuojate savo ir kitų eismo dalyvių saugumu, be to, tokia transporto priemonė yra eksploatuojama netinkamai, greičiau sugenda, padidėja kuro išlaidos. Kitaip sakant, tam tikrose situacijose taupymas sukelia daugiau problemų, nei manote.

Dažniausios padangų pasirinkimo klaidos

Viena dažniausių klaidų – pasitikėjimas nežinomo gamintojo produkcija. Kokybiškos, žinomo vardo padangos yra nuolatos testuojamos ir išbandomos sudėtingose situacijose, todėl pirkdami minėtąją produkciją būsite tikri, kad investuojate į kokybę ir gausite padangas, kurias galėsite naudoti ne vieną sezoną. Jei bandote sutaupyti gamintojo sąskaita, rizikuojate, kad tokios padangos labai greitai praras pirmines savo savybes ir jau po pirmo sezono bus nebetinkamos naudoti, todėl būsite priversti ieškoti naujų padangų, o tai reiškia, kad išleisite dvigubai. Lygiai taip pat svarbu bendrauti su patikimu ir rinkoje palankiai vertinamu pardavėju. Nesvarbu, ar kalbėtume apie stacionarią parduotuvę, ar apie internetinę prekybą, padangų pardavėjas turi būti sulaukęs teigiamų įvertinimų, siūlyti plačią padangų pasiūlą ir išsamiai atsakyti į visus jūsų klausimus.

Daug abejonių kelia ir naudotų padangų įsigijimas. Ekspertai primena, kad net ir nesudėvėto protektoriaus žieminės padangos gali būti nebetinkamos naudoti, jei jų guma yra pasenusi, t. y. yra senesnė nei 10 metų. Be to, pirkdami naudotą produkciją taip pat rizikuojate dėl skirtingo padangų sudėvėjimo lygio, kadangi tinkamai eksploatacijai visos padangos turi būti panašios būklės. Primename, kad ant tos pačios ašies negalite naudoti skirtingo tipo padangų. Automobilis su skirtingomis padangomis bus valdomas neprognozuojamai, ypač vairuojant šlapia kelio danga.

Paprasta tiesa, kaip sutaupyti

Jei iš tiesų norite sutaupyti, siūlome investuoti didesnę sumą pinigų į kokybiškas padangas, kurios jums tarnaus ne vienerius metus ir užtikrins teisingą transporto priemonės eksploataciją. Nepamirškite, kad padangos turi atitikti jūsų transporto priemonės techninius duomenis. Jei ši sritis jums kelia klausimų, kreipkitės į įmonę, kuri užsiima padangų prekyba, – čia dirbantis personalas atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti konkrečiai jums tinkančias padangas.