Išmanus baseino valdymas: automatinis filtravimas bei dezinfekcija

Baseinų įranga ir išmanusis baseino valdymas
Baseinų įranga ir išmanusis baseino valdymas

Prieš įsirengiant vidaus ar lauko baseiną vis daugiau žmonių domisi išmaniu baseino valdymu – automatizuota vandens kokybės priežiūra bei dezinfekcija. Tai labai didelė pagalba tiems, kurie nenori ar neturi daug laiko skirti baseino priežiūrai, ypatingai pasiteisina daug ir dažnai keliaujantiems.

Išmanusis baseino vandens testavimas ir kokybės kontrolė

Turint baseiną, vandens kokybės rodiklių, tokių kaip pH, chloro koncentracijos, stebėjimas bei korekcija – tai nuolatinio dėmesio reikalaujanti ir ne visuomet maloni rutina. Tačiau to negalima praleisti, net jeigu baseinu kurį laiką nesinaudojate ar esate išvykę. Ir čia išmanus baseino valdymas yra puikus sprendimas.

Tam galima rinktis visai nedidelį, tačiau labai praktišką, išmanųjį įrenginį baseinų vandens kokybės priežiūrai. Ši baseinų įranga reguliarią ir neretai varginančią vandens priežiūrą paverčia itin mažai dėmesio reikalaujančiu dalyku, kuris valdomas tiesiog išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Automatizuota baseino vandens priežiūra be chloro

Tai pastaruoju metu bene labiausiai populiarėjanti baseinų įranga, kuri sulaukia vis daugiau susidomėjimo dėl mažiausiai dviejų priežasčių – tai bechlorė vandens dezinfekcija ir automatizuotas veikimas.

Paprastai tai yra UV spindulių ir druskos elektrolizės pagalba vykdoma vandens dezinfekcija, kuri nereikalauja chloro ar kitų dezinfekavimo preparatų. Tai ypač aktualu turintiems mažų vaikų arba alergiškiems žmonėms, kuriems yra padidėjęs jautrumas chlorui ir gali turėti neigiamą poveikį sveikatai.

O svarbiausia yra tai, kad ši sistema veikia automatizuotai, todėl praktiškai nereikalauja nuolatinės priežiūros ir žmogaus įsikišimo. Kai kuriais atvejais, pasirinkus atitinkamą įrangos tipą, procesus valdyti ir stebėti galima išmanaus įrenginio pagalba. Todėl tai nesukelia jokių problemų, net jeigu ilgesnį laiką esate išvykę.

Išmanios baseino įrangos privalumai

Automatinė įranga baseino vandens kokybei ir dezinfekcijai – tai baseinų automatika, kurią galima pritaikyti individualiems baseinams ir asmeniniams poreikiams. Dėl to baseinas teikia tik dar daugiau džiaugsmo, o ne galvos skausmo.

Be to, išmanusis valdymas leidžia ne tik pasirūpinti baseino vandens kokybės priežiūra be didelių pastangų. Išmanaus valdymo pagalba baseiną galima pritaikyti skirtingiems kiekvieno šeimos nario poreikiams, atsižvelgiant į amžių, reguliuoti srovių tipą, stiprumą ir greitį.