Kaip turėti gražius nagus per karantiną?

Karantinas daugeliui sukėlė didesnių ar mažesnių rūpesčių. Prisitaikę prie naujų darbo ir socialinio gyvenimo aplinkybių, ėmėme ieškoti būdų, kaip pasirūpinti savo grožiu namuose ir kuo pakeisti lankytas procedūras. Moterims ir merginoms, kurių nagų grožiu rūpinosi manikiūro specialistės, nagų priežiūra namuose tapo nemenku iššūkiu. Tačiau turėti gražius nagus per karantiną visiškai nesudėtinga! Dalinamės patarimais, kaip to pasiekti!

  • Kokybiškos priemonės

Bet kurioms nagų priežiūros procedūroms reikalingos kokybiškos priemonės. Pagrindinės nagų priežiūros priemonės yra dildė, žirklutės ar žnyplės nagams, įrankiai nagų odelėms tvarkyti. Tuomet, atsižvelgiant į tai, kokias procedūras ketinate daryti, susidarykite kitų reikalingų daiktų sąrašą ir įsigykite nagų priežiūros priemones internetu.

  • Odelių pašalinimas

Tvarkingos nagų odelės suteikia estetikos net ir nelakuotiems nagams. O jei ketinate lakuoti nagus, odelių pašalinimas turi būti pirmasis manikiūro veiksmas. Prieš šalinant odeles rankas pamirkykite šiltame vandenyje, į kurį įlašinkite kelis lašus specialaus aliejaus. Rankas mirkykite apie 5 – 10 minučių. Odelių šalinimui naudokite specialius pagaliukus ar gelius.

  • Nagų forma

Formos suteikimas nagams yra neatsiejama gražių nagų dalis. Nago formą pasirinkite pagal pirštų ilgį, stambumą bei pagal natūralią nagų augimo formą. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad estetiškai atrodo manikiūras, kai visi nagai maždaug vienodo ilgio. Tad poreikiui esant prieš dildinant nagus, sutrumpinkite juos pagal trumpiausio nago ilgį. Suteikiant nagams formą nerekomenduojama naudoti metalinių dildžių, kurios gali pažeisti nago paviršių. Geriau rinkitės stiklines, keramikines ar natūralaus pluošto dildes.

  • Lakavimas

Nagų lakavimas yra bene maloniausia, bet reikalaujanti atidumo procedūra. Prieš pradedant lakuoti nagus nepamirškite juos padengti nagų lako pagrindu. Ši priemonė išlygina nago paviršių, drėkina nagus ir leidžia tvirčiau prilipti nagų lakui.