Kartoninės dėžės

kartoninės dėžėsKiekvienos kartoninės dėžės siuntų ruošimui turi būti naudojamos pagal visus standartus – į jas reikia pakuoti tik tinkamo dydžio bei svorio daiktus. Ypač el. parduotuvių savininkai kremtasi dėl to, jog kai kurie klientai nenoriai priima prekes iš kurjerių. Tokios situacijos pasitaiko dėl to, kad kurjeriai tas prekes pristato su pažeidimais – matomi įvairiausi plyšiai bei kiti niuansai, kurie gąsdina pirkėją. Tam, kad kartoninėse dėžes prekės išliktų saugios ir nepažeistos, siūloma pasitelkti ir papildomas priemones bei medžiagas. Pakavimo metu reikia ne tik paruošti siuntą – reikia apsaugoti ir jos paviršių, nes būtent jis parodo ar prekė gali būti apgadinta ar ne.

Kiekvienu atveju rekomenduojama pirmiau įsitikinti, kad standartinės kartoninės dėžės pajėgs atlaikyti galimus krūvius gabenimo metu. Sunkvežimiuose ar automobiliuose laikomi siuntiniai nėra stabilūs – jie keliavimo metu gali judėti, o tai reiškia, kad gali pasitaikyti įvairių smūgių. Norint apsaugoti kartoninę dėžę, pirmiausia siūlytume įsigyti specialią plėvelę arba lipnią juostą, kuri naudojama dėžės vyniojimui. Tai reiškia, kad įdėję parduodamą prekę į dėžę, jūs turite tą dėžę dar ir apvynioti minėtomis priemonėmis – šitaip siunta bus gerokai saugesnė ir sunkiau pažeidžiama.

Tiesa, reikia pabrėžti, kad prekės pardavėjams grąžinamos ir dėl to, jog pirkėjai pamato, kad viduje esanti prekė yra pažeista. Tie pažeidimai atsiranda dėl to, kad nėra naudojamos vidinės apsauginės priemonės. Į kartonines dėžes siūloma dėti ir burbulinę plėvelę ar kitas izoliacines medžiagas, kurios pačią prekę apsaugotų iš vidaus. Net ir smūgių metu įpakuotas daiktas liks saugus – nuo smūgių saugos minėtos apsauginės medžiagos.

Kas liečia kartoninių dėžių pirkimą, tai čia svarbu pabrėžti, kad jomis prekiauja specialios internetinės parduotuvės. Jose jūs galite rasti ne tik minėtas dėžes, bet ir apsaugines medžiagas, kurias turėtumėte dėti į pačią dėžę. Tokias medžiagas jums gali pasiūlyti didžiausios pakavimo medžiagų el. parduotuvės, o taip pat jūs jose rasite ir kitų pakavimo medžiagų – ne tik dėžių. Ten prekiaujama viskuo kas susiję su siuntų pakavimu bei paruošimu.

Parašykite komentarą