Kartono dėžės turėtų būti naudojamos su apsaugomis

kartono dezesEsate internetinės parduotuvės savininkas, kuris savo pirkėjams siūlo įvairių kategorijų prekes? Dažnai patiriate nuostolius dėl pristatymo? Tada jums reikėtų nepamiršti, kad kartono dėžės nėra skirtos visų kategorijų prekių pakavimui. Dėl saugumo visuomet siūloma naudoti tik tokias pakavimo medžiagas, kurios iš tiesų atlaikytų krūvį bei išorinius pažeidimus. Jeigu jūs ieškote kažkokių pakavimo medžiagų, kurios tiktų visų kategorijų siuntų pakavimui, tai tuomet vertėtų ieškoti nestandartinių dėžių. El. parduotuvių savininkams, kurie prekiauja įvairiais daiktais, tiesiog reikėtų suprasti, kad kiekviena prekė turi būti pakuojama į jai skirtą pakuotę. Kartonines dėžes ne visada pritaikysite tarkime – didelių gabaritų kroviniams.

Kartonines dėžes geriausia naudoti kai siuntos nėra labai sunkios.

Dažniausiai problemos atsiranda tuomet, kai pakavimo metu sunkių daiktų pakavimui naudojamos ne itin patvarios medžiagos. Štai, paprastos kartoninės dėžės vargu ar atlaikys keliolikos kilogramų krovinį. Žinoma, jos atlaikytų, tačiau jeigu kalba eina tik apie standartinių medžiagų naudojimą be jokių apsauginių priemonių, tai nemaža tikimybė, kad tokioms siuntoms gabenimo metu atsiras nemažai pažeidimų. Dėl to siuntos pirkėjas galės ir nepriimti, o jums tada būtų nemažai nuostolių.

Kartonines dėžės dabar siūloma naudoti kartu su apsauginėmis priemonėmis. Tai reiškia, kad jeigu ketinate kartonines dėžes naudoti sunkių daiktų pakavimui, tai tokiu atveju reikėtų įsigyti ir pakavimo plėvelę bei lipnią juostą. Tokios medžiagos padėtų sutvirtinti visą dėžės pagrindą ir išorę, todėl sunkus daiktas būtų mažiau pažeidžiamas gabenimo metu.

Kartonines dėžes specialiose el. parduotuves galite rinktis pagal įvairiausius dydžius.

Jeigu nusprendėte, kad visų daiktų pakavimui naudosite tik kartonines dėžes, tai tuomet bent jau rinkitės jas pagal dydžius. Nebūtina visuomet pirkti vieno dydžio dėžių. Internete pardavėjai tokias pakavimo medžiagas siūlo ir mažais kiekiais, o tai reiškia, kad kartono dėžes galite pirkti komplektais. Vieno užsakymo metu būtina iškart pirkti viską be jokių tarpininkų, nes tai padės gauti ir nemažas nuolaidas. Aiškiau kalbant, jeigu jums reikalingos įvairių dydžių kartonines dėžės, tai jų ieškokite el. parduotuvėse ir atskirai nepirkite kitose.