Kas gali gauti paskolą?

Paskolos gavimas

Paskolos gavimasJei kada ėmėte greitąją paskolą, tikriausiai pasidomėjote, ar išvis galite ją gauti. O jei ne, tuomet jums tiesiog pasisekė. Nors paskolos išduodamos kone visiems. Žinoma, yra tam tikri apribojimai, tačiau tai greičiau yra išimtiniai atvejai. Šiais laikais greitosios paskolos yra tokios populiarios, kad jas dalina į kairę ir į dešinę, ne itin ir kreipiant dėmesį į tai, ar klientas apskritai yra mokus.

Tad kokie gi tie paskolos ribojimai? Koks turi būti arba koks neturi būti klientas, kad jam būtų duodama arba neduodama paskola? Na, visų pirma, tai yra ribojamas kliento amžius. Skirtingos greitųjų paskolų įmonės turi skirtingas sąlygas. Vienos dalina paskolas jau tiems, kurie vos peržengė 18 metų ribą, kitos prašo turėti bent 21 ar 22 metus. Verta žinoti, kad su paskolomis susijusi refinansavimo paslauga dažniausiai turi griežtesnį amžiaus ribojimą. Dar nepaminėjome, kad kai kurie kreditoriai gali teigti, kad paskola nebus duodama pensinio amžiaus žmonėms ar tiesiog 70 metų sulaukusiems klientams.

Jei prašote paskolos banke, jūsų bus paprašyta pateikti dokumentus apie savo darbovietę ir savo dabartinį mėnesio atlyginimą. Sąlygos gali būti ir dar griežtesnės, tačiau jos kur kas švelnesnės tiems, kas domisi greita paskolos greitųjų paskolų įmonėse. Yra vos kelios greitųjų paskolų įmonės, kurios prašo nurodyti savo mėnesio uždarbį ir mėnesinius finansinius įsipareigojimus. Tokios įmonės aiškiai orientuojasi tik į tuos klientus, kurie, anot jų, yra mokūs ir su kuriais nebus problemų. Iš vienos pusės tai neatrodo patrauklu, tačiau žvelgiant plačiau, galima suprasti, kad tokie kreditoriai saugo ne tik savo pinigus, bet ir jūsų. Tai yra, jie nori apsaugoti jus nuo galimų įsiskolinimų ir delspinigių mokėjimo. Tad nėra ko vengti tokių kreditorių.

Labai svarbus kriterijus, dėl kurio paskola gali būti duota arba ne yra jūsų kredito istorija. Didžioji dalis greitųjų paskolų įmonių neduoda kredito tiems, kurie praeityje yra turėję įsiskolinimų, finansinių problemų. Taigi, jei kada nespėjote grąžinti paskolos ir teko mokėti delspinigius, tai rodo, kad nesate patikimas klientas ir kreditoriai tokių klientų vengia iš tolo. Ir vis dėlto, konkurencija tarp kredito įmonių yra tokia didelė, kad kai kurios jų pasiryžta bendrauti ir su tokiais klientais, kurių kredito istorija ne pati geriausia. Gal skamba ir ne itin geras planas, tačiau bent jau klientams nuo to tik geriau.