Kas gero Dubajuje

Dubajus lankytinos vietos

Kuomet kuri nors iš pigiųjų avialinijų nusprendžią lietuviams atverti maršrutą į vieną ar kitą miestą, jis greitai tampa populiaria atostogų kryptimi. Kažkada taip atradome kone visą Europą, atradome ir pamiršome Sardiniją, po truputi savinamės Maroką. Dabar atėjo laikas dar vienai šaliai ir dar vienam miestui. Taigi taip, tai Dubajus.

Dubajus lankytinos vietos

Dubajus – didelis, prabangus,labai naujas miestas. Jungtiniai Arabų Emyratai kartu su naftos kainos augimų bei apskirtai poreikiu per paskutinius kelis dešimtmečius iš dykumų klajoklių šalies virto prabanga besidžiaugiančiais šeichais. Ir ta prabanga jie nori dalintis su turistais – stato įmantrius viešbučius, didžiulis dangoraižius, moderniausius miestus. Tuo labiausiai ir traukia ši šalis ir jos sostinė. Dubajus lankytinos vietos skiriasi nuo to, ko įprastai ieškome Europoje. Ne muziejai, ne pilys ar seno bažnyčios čia traukia turistų minias. Viskas atvirkščiai.Čia ieškoma naujovių, didingumo ir vis didesnės prabangos.

Bet. Nepamirškime, jog tai yra be gali šiltame klimate esanti valstybė. Ir pajūrio valstybė. O tai reiškia, jos atostogus Dubajuje ar Jugntiniuse Arabų Emyratuose apskritai puikiai dera ir kurortiniu poilsiu.Su saule, su jūra, su maudynėmis, su įdegiu. Nepamirštant, jog tai arabų valstybė, ir griežtai laikantis jų taisyklių dėl paplūdimio aprangos. Neišsigąskite – nieko ypatingo. Tiesiog nudizmas čia nepageidaujamas.

Būtent dėl savitos kultūros, kitos religijos Dubajaus turistai šiek tiek ir prisibijo. Tai miestas, kurio lankymui dažnai dar pasirenkamos kelionės su gidais. Ir tai logiška – kur kas lengviau keliauti kai šalia yra kas nors, kas tą šalį bei miestą matė jau daug kartų, kas puikiai žino vietinias tradicijas. Saugumo jausmas pasinėrus į kitas kultūras iš tiesų svarbus ir pageidaujamas. Na, o jei Dubajus patiks, vėliau jau drąsiai bus galima čia keliauti ir patiems.

Beje, kad ir kaip keistai galėtų skambėti iš pirmo žvilgsnio, šis miestas populiarėja ir tarp darbo emigrantų.Turtinga šalis gali leisti didelius atlyginimus. Ir jiems trūksta tam tikrų sričių specialistų dėl gana trumpos savo, kaip šiuolaikinės valstybės su akademiniu pasauliu. Tad ypač įvairūs IT specialistai čia tikrai turi ką veikti. Ir pagyventi metus ar dvejus tokioje šalyje yra iš tiesų puiki patirtis.