Kelionėms jau nebereikia atseikėti milžiniškų sumų

skrdyziaiJeigu ketinate artimiausiu metu atostogauti užsienyje, bet bijote, kad neturite tam pakankamo biudžeto, tai jums pradžioje reikėtų bent jau pasidomėti kaip vyksta kelionių planavimas. Straipsnis serv24.lt/lektuvo-bilietai-kuriuos-pigiau-galite-isigyti-internete/ nurodo nuo ko reikėtų pradėti planuoti atostogas svetur. Naujokams tai iš tiesų galbūt bus šioks toks iššūkis, nes daugelis galvoja, kad būtent lėktuvų bilietų įsigijimui teks išleisti daugiausiai pinigų. Dažniausiai atostogaujantys užsienyje didžiausias sumas išleidžia ne skrydžių bilietams, o būtent nakvynei bei poreikių patenkinimui. Pavyzdžiui, vieni atostogaudami renkasi itin prabangius viešbučius, renkasi restoranus ir t.t. Jums juk nėra būtina rinktis tokių pačių atostogų – jeigu jus domina tik lankytinos vietos, tai tikrai galite apsieiti be didelių sumų.

Užsienyje atostogaujantys lietuviai dažniausiai sutaupo rinkdamiesi kelionių bilietus bei nakvynę. Jiems mažai rūpi kokios klasės viešbutyje jie apsigyvens, o taip pat jie nesirenka aukščiausios klasės skrydžių bilietų, kurių kainos yra milžiniškos. Tai reiškia, kad jeigu norite sutaupyti, tai rinkitės ne itin prabangius viešbučius ir taip pat rinkitės ekonomines skrydžių klases, nes kas iš to, jog keliausite ir gyvensite prabangiai – juk lankytinų vietų skaičius nuo to vis tiek nepasikeis.

Renkantis skrydžius bilietus taipogi reikia atkreipti dėmesį į tai, kad juos siūlo ne kelionių organizavimo agentūros, o tiesiog tradicinės kelionių svetainės. Jose ir rasite pačius pigiausius skrydžių bilietus. Tokias svetaines siūloma aplankyti kiekvienam, kuris nori sutaupyti. Skrydžiams dažniausiai išleidžiama nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų už kelionę pirmyn ir atgal, bet jeigu jūs pagausite tokius bilietus, kurie skirti paskutinės minutės kelionėms, tai galbūt apsieisite ir su vos keliomis dešimtimis eurų.

Renkantis nakvynę irgi galioja tas pats – kai kurie viešbučiai pasiūlo prabangius numerius už gerokai mažesne kainas, bet vėlgi – tokius pasiūlymus pagauti yra sunku, nes jų laukia daug žmonių. Nakvynei galite rintis ne tik viešbučius, bet ir privačius apartamentus, o apie jų nuomą daugiau informacijos galite rasti čia pigios.lt/laisvalaikis/kaip-sutaupyti-lektuvo-bilietams/. Tiesiog tokios svetainės pateikia visą svarbiausią informaciją tiems, kurie rengiasi atostogauti svetur.

Parašykite komentarą