Kemperiai – kodėl turėtume išbandyti šį keliavimo būdą?

Kemperiu nuomaDaugelis vasaros atostogas praleidžia arba poilsiaudami svečiose šalyse, arba pasirinkdami Lietuvos kurortus. Artėjančiai vasarai siūlome alternatyvą. Kemperiai – tai transporto priemonės, leidžiančios mėgautis visapusišku namų komfortu, keliaujant tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse valstybėse.

Jeigu patys investuoti į kemperį nenorite (tikėtina, jog kelionės pabaigoje savo nuomonę pakeisite), galite pasinaudoti nuomos paslaugomis. Kemperiu nuoma yra geriausias pasirinkimas savarankiškiems keliaujantiems žmonėms, kurie nemėgsta iš anksto sudarytų maršrutų ir siekian] kelionės eigą keisti, atsižvelgdami į aplinkybes ir norus. Taip keliaudami turite visišką laisvę – galite išvykti kada panorėję, reguliuoti kelionės tempą, jeigu norite, išsukti iš pagrindinio kelio tam, kad aplankytumėte vietinį turistinį obejktą ir panašiai.

Vis dėlto pagrindinis kemperių privalumas – jausmas, kad esate namuose. 24 valandas per parą galite naudotis patogumais, gaminti skanų, sveiką ir šiltą maistą, jaustis saugiai ir šiltai, net jeigu už lango siaučia audra. Kemperiai – idealiai tinka, jeigu mėgstate poilsį gamtoje, tačiau nenorite atsisakyti pagrindinių patogumų – tualeto, dušo, viryklės. Galėsite būti tikri, jog po malonaus pasisėdėjimo prie laužo galėsite grįžti į mažą, bet jaukų miegamąjį ir taip apsisaugoti tiek nuo uodų, tiek nuo vėsios nakties oro.

Negana to, kemperiai puikiai tinka kelionėms su visa šeima. Pasirinkę tradicinius turistinių kelionių pasiūlymus paprastai turite vaikščioti didelėse grupėse, kai kuriais atvejais netgi negali sėdėti šalia savo sutuoktinio. Naudojantis kemperiu viskas kitaip. Galite kokybiškai pailsėti mylimiausių žmonių apsuptyje, skirti laiko pokalbiams ir veikloms, kurias kiekvienas mėgstate labiausiai.

Ko gero, viena iš svarbiausių abejonių, dėl kurių žmonės nesirenka kemperių savo atstogoms – kaina. Gali atrodyti, jog ji itin aukšta ir įkandama ne kiekvieno kišenei. Vis dėlto, jeigu vasaros poilsiu pradėsite rūpintis jau šiandien, garantuojame, jog rasite puikų pasiūlymą. Taip pat, turėtumėte įvertinti ir tai, jog keliauti kemperiais nemokate už viešbučius, prabangius restoranus galite iškeisti į gardų naminį maistą, o nakčiai apsistoti specialiose saugiose aikštelėse, kurios kainuos gerokai pigiau nei skirtingos gyvenamosios vietos. Negana to, per kelias savaites aplankę ne vieną valstybę, tuo pačiu metu tarsi nė neiškelsite kojos iš namų – jūsų visada lauks saugi ir jauki aplinka, leisianti pailsėti po patirtų įspūdžių.