Kokio metalo žiedai yra populiariausi?

Žiedai – vieni populiariausių papuošalų pasaulyje. Jie yra ne tik puikus pirkinys, investicija, bet ir neabejotinai – dovana. Šiuo metu žiedų pasiūla yra tikrai gausi, skirta tiek moterims, tiek vyrams. Renkantis žiedą dažnai kylantis klausimas – kokio metalo gaminį pasirinkti? Tad aptarkime, kokio metalo žiedai yra populiariausi.

  • Auksas

Neabejotinai auksas yra amžinoji klasika ir vienas populiariausių tauriųjų metalų. Tiesa, šiuo metu aukso galima rasti ne tik geltonos spalvos, tačiau ir rausvos ar net baltos. Auksiniai žiedai yra vieni populiariausių renkantis vestuvinius žiedus. Daugelis jaunųjų renkasi būtent auksinius žiedus dėl jų ilgaamžiškumo ir nepriekaištingos išvaizdos. Auksas gali būti 999, 958, 750, 585, 500, 375 prabos. Visų populiariausia praba – 585. Manoma, būtent jos kainos ir kokybės santykis yra optimalus.

  • Sidabras

Sidabras galima sakyti antras pagal populiarumą tarp tauriųjų metalų. Sidabras nors ir nėra toks prabangus kaip auksas, tačiau savo išvaizda tikrai nenusileidžia aukso dirbiniams. Sidabriniai žiedai yra vieni populiariausių dovanoms bei sužadėtuvėms. Sidabras – lankstus, minkštas (tik šiek tiek kietesnis už auksą), gerai poliruojamas, sukamas, pjaunamas. Jis sodrios blizgios spalvos, todėl dailiai puošia kiekvieno ranką.

  • Kiti metalai

Be aukso ir sidabro, žiedai gali taip pat būti iš platinos. Tai taip pat sparčiai populiarėjantis metalas, pasižymintis retumu bei stiprumu. Platinos papuošalai puikiai tinka alergiškiems žmonėms, tad itin aktualu jeigu dovanojate žiedą alergiškam žmogui. Renkantis žiedą svarbu atkreipti dėmesį, kokia proga jis bus dovanojamas ar nešiojamas. Atsižvelgdami į tai, nuspręsite ar geriau rinktis brangų taurųjį metalą ar simbolinei dovanai labiau tiks kito metalo papuošalas. Bet kuriuo atveju, nuoširdus dėmesys dovanos gavėjui ir teigiamos emocijos kartais svarbiau už žiedo materialinę vertę.