Kokios yra F-Secure antivirusinės funkcijos?

Nesvarbu kokiems tikslams naudojate kompiuterines sistemas, darbui, pramogoms, verslui. Bet kokiai veiklai kurioje naudojami kompiuteriai, jų tinklai, internetas ir duomenų perdavimas, reikia šiuolaikiškos apsaugos. Technologijos tobulėja šviesos greičiu, asmenys norintys pasisavinti informaciją ir jūsų pinigus tampa protingesni kasdien. Skaudžiai pasimoko ir nukenčia tik užmerkę akis į kompiuterių sistemų apsaugos priemonių poreikį. Kompiuterių apsaugos priemonės kainuoja daug ir privatiems namų ūkiams ir verslui bet tai yra šių dienų neišvengiamybė. Kokias programas rekomenduoja naudoti IT saugumo ekspertai ir kokios šių programų pagrindinės funkcijos.

 

Visapusiška kompiuterio apsauga

 

Apsisaugoti nuo virusų reikia ne tik tuo metu kai naršote, net ir nieko nedarant prie kompiuterio jis yra atakuojamas iš išorės. F secure antivirusine programa yra skirstoma į du tipus pagal tai kur yra naudojama. Viena programa skirta namams, kita verslui. Pagrindinės funkcijos yra apsauga nuo virusų kai naršote, naudojatės elektronine bankininkyste arba kitomis mokėjimo priemonės internete kur asmeninės finansinė informacija tikėtina gali būti bandoma pasisavinti. Saugų naršymą internete užtikrina funkcija asmeninis virtualus tinklas kurio dėka galite žiūrėti informaciją apie kurią nesužinos interneto paslaugų tiekėjas. Taip pat reikia paminėti saugų bevielį namų tinklą kuris apsaugomas šios programos pagalba. Virusų šalinimas taip yra šioje programoje todėl jums nereikės kompiuterio nešti pas meistrą.

 

Papildomos funkcijos

 

F secure antivirusinė programa yra pažengusi nes joje įdiegta daug papildomų funkcijų. Viena iš jų yra vaikų kontrolė, tai reiškia kad galite nustatyti įrenginių naudojimo trukmę, riboti nepageidaujamą turinį, blokuoti žaidimų, lošimo, pornografinius ar smurto internetinius puslapius. Vienas dažniausių kompiuterių ir mobilių įrenginių naudotojų skundų yra dideli reklamos srautai kurie trukdo susikaupti skaitant turinį. F Secure programa turi funkcija su kuria galėsite užblokuoti jums nepatinkančias reklamas. Dar viena dažna problema su kuria susiduria internetinio turinio vartotojai tai apribota galimybė matyti video medžiagą jei esate ne tos šalies gyventojas. Naudojant funkcija virtuali vieta matyti turinį galėsite iš savo šalies.