Kur užsisakyti mobiliųjų aplikacijų kūrimo paslaugas?

Lietuvoje mobiliųjų aplikacijų kūrimas bei visos kitos panašios paslaugos gali būti užsakomos tiek iš tam tikrų įmonių, tiek ir privačių specialistų. Pastarieji neretai gali pasiūlyti daug geresnes kainas. Tačiau, užsakant tokio tipo paslaugas, reikia įvertinti faktą, kiekvieno specialisto paslaugų kokybė yra skirtinga. Labai lengva apsirikti pasirinkus mažiausias kainas siūlančius paslaugų teikėjus. Dažniausiai pigiausiai dirba tie, kurių paslaugų kokybė nėra jau tokia tobula. Tai labiausiai liečia mėgėjus. Dirbantys profesionaliai, visada gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas, o svarbiausia – jie prisiima atsakomybę už suteiktų paslaugų kokybę. Dėl šios priežasties profesionaliai dirbantys specialistai pasirašo paslaugų teikimo sutartis ir ne tik.

Paslaugų teikimo sutartis yra puiku būdas apsidrausti nuo galimų išlaidų ateityje. Pavyzdžiui, jeigu baiminatės, kad paslaugos bus suteikti nekokybiškai, tai sutartyje galite nurodyti punktą, jos visos klaidos, kurias paliko specialistas, būtų šalinamos nemokamai. Tai yra įprasta praktika, kuri taikoma daugelį metų. Tiesiog patikimi specialistai visada suteikia garantiją savo darbams ir visus nesklandumus, jeigu jie atsirado dėl jų kaltės, šalina neimdami iš klientų jokių papildomų mokesčių. To vargu ar pasiektumėte, jeigu paslaugas užsakytumėte iš mėgėjo.

Mėgėjiškas paslaugas teikiantys specialistai neretai net nepasirašo paslaugų sutarties, o ką jau kalbėti apie sąskaitas faktūras. Dažnai atvejais, tokie specialistai dirba nelegaliai ir nemoka jokių mokesčių. Į tokius specialistus tikrai neverta kreiptis, nes vis dėlto – nėra jokios garantijos, kad jie darbus atliks taip, kaip reikia.

Taip pat verta žinoti, kad bet kokiu atveju galima kreiptis į IT paslaugas tiekiančias įmones. Ten siūlomas tiek mobiliųjų aplikacijų kūrimas, tiek logotipų kūrimas ir t.t. Vienintelis niuansas – įmonės neretai ima didesnes sumas už paslaugas. Joms išsilaikyti yra šiek tiek sunkiau.

Kaip bebūtų, jeigu jums reikia ne tik mobiliųjų aplikacijų kūrimo paslaugos, bet ir kitų darbų, tuomet reikėtų ieškoti universalumu pasižyminčio specialisto arba tiesiog ieškoti komandos. Kai kurios specialistų komandos dirba kartu su stambiais projektais, jie pasiskirsto darbus ir tiek. Turėkite galvoje, kad tikslią kainą jie galės pasakyti tik tuomet kai jūs tiksliai įvardinsite kokius darbus reikės atlikti.