Kurioje pusėje norite būti statydami: laiminčių ar pralaiminčių?

StatymaiŠiandien daugeliui žmonių sporto statymai yra labai patraukli sritis. Šioje srityje yra begalė skirtingų pasirinkimų. Galima statyti futbolo, krepšinio, beisbolo, ledo ritulio, golfo ir kitose sporto šakose. Vieniems žmonėms, tai yra tik smagus laisvo laiko praleidimas, tačiau kai kurie stengiasi iš to pasipelnyti, todėl nuolat kaupia patirtį, žinias ir visą tai bando pritaikyti praktikoje. Kadangi statymai tiesiogiai susiję su laimėjimu ir pralaimėjimu, pateiksime kelis patarimus, kurie padės būti laiminčiųjų pusėje.

Pasirinkite tinkamą lažybų vietą

Turėtumėte peržiūrėti visą lažybų rinką ir pasirinkti tinkamą lažybų bendrovę. Kadangi dabar daugelis paslaugų yra teikiamos ir internete, statymai taip pat gali būti atliekami neišeinant iš savo namų. Tai kur kas greitesnis ir paprastesnis būdas pastatyti norimą pinigų sumą. Jei pasistengsite pasirinkti pačius didžiausius koeficientus – tuomet jūsų laimėjimų dydis gali išaugti.

Netingėkite ieškoti informacijos

Niekuomet negalima statyti nesurinkus pakankamai reikiamos informacijos. Nemaža dalis lažybose dalyvaujančių žmonių nesibodi praleisti daugiau laiko analizuojant įvairius sporto įvykius, todėl statymus atlieka neapgalvotai ir remdamiesi tik intuicija. To lažybose būti negali, jei norite būti sėkmingi žaidėjai.

Statymas ant silpnesnių komandų

Statyti ant silpnesnių ir dažniau pralaiminčių ar favoritėmis laikomų komandų? Didžioji dauguma mėgsta pasikliauti dažniau laiminčiais. Tačiau kalbant statistiškai, kartais yra labai geras pasirinkimas pasikliauti silpnesne komanda. Jei tinkamai atliksite įvykių analizę, galite aptikti labai aukštos vertės statymų.

Statymas tinkamu laiku

Atlikite savo statymus kaip įmanoma arčiau konkretaus įvykio pradžios. Kartais įvyksta pačių įvairiausių netikėtumų, pvz., paskutinę minutę geriausias komandos žaidėjas patiria traumą ar nutinka bet kuri kita įvykio baigtį galinti įtakoti situacija.

Būkite kantrūs

Išmokite būti kantrūs. Jums tikrai nebūtina statyti bene ant kiekvieno įvykio tam, kad galėtumėte tapti sėkmingais ir daug laiminčiais žaidėjais. Palaukite tinkamų aplinkybių ir sporto įvykių. Jei pernelyg panikuosite ir skubėsite, galite priimti netinkamus sprendimus.

Valdykite savo pinigus

Niekada nestatykite daugiau nei galėtumėte sau leisti pralaimėti. Nustatykite ribą ir valdykite savo biudžetą. Jei pasirenkate kiekvieną mėnesį lažyboms skirti 100 eurų – neperženkite šios sumos. Tai leis jums lengviau paskirstyti turimą biudžetą skirtingiems statymams.

Parašykite komentarą