Paveikslai ant drobės: dovanų idėjos moterims

paveikslai ant drobesNorite draugei, mylimajai, mamai, sesei, kolegei ar tetai įteikti dovaną? Savaime suprantama, tokiu atveju gali tekti galvoti apie įvairius variantus: kvepalus, papuošalus, saldžias dovanas, keliones, kelialapius į SPA, bilietus į koncertus ir pan., tačiau, jei jau ne kartą šie gaminiai buvo dovanomis, tokiu atveju verta ieškoti naujų sprendimų. Juo gali tapti ir paveikslai ant drobės, juo labiau, kad būtent tokie gaminiai siejasi su estetika bei grožiu, o šiuos dalykus, kaip žinia, moterys ypač vertina. Maža to, yra ir dar vienas dėmesio vertas argumentas: jei nusprendėte dailiosios lyties atstovei padovanoti būtent tokią dovaną, tokiu atveju belieka tik prisiminti, kad yra labai daug idėjų, kurias galite panaudoti. Kokios jos? Netrukus sužinosite, tad beliks tik pasirinkti.

Paveikslas su dovanos gavėjos atvaizdu

Norite dovanos, kuri priverstų aiktelėti jos gavėją? Daug šiltų ir džiugių emocijų sukels paveikslas, su žmogaus, kuriam jis ir bus skirtas, atvaizdu. Taigi, belieka tik slapčia surasti pačią gražiausią nuotrauką ir ją perkelti ant paveikslo.

Paveikslas su gėlėmis

Raskite moterį, kuri nemėgtų gėlių – ko gero, dažas sutiks, jog tai yra sunkiai įveikiama užduotis. Taigi, belieka tik pridurti, jog paveikslai ant drobės, kuriuose yra vaizduojamos drobės, taip pat gali būti puikus pasirinkimas. Moterų mėgstamiausių gėlių sąraše paprastai puikuojasi rožės, levandos, orchidėjos, lelijos, todėl pats metas rimtai apsvarstyti šias kandidates.

Paveikslas su gamtos vaizdu

Moterys myli ne tik gėles – jos myli ir gamtą, todėl pats metas pagalvoti ir apie tokią dovaną. Beje, paveikslas su gamtos vaizdais, puikiais tiks bet kuriai namų patalpai papuošti. Maža to, paveikslų su gamtos vaizdais, pasirinkimas yra toks platus, jog nesunku bus rasti dovaną, skirtą net pačiai įnoringiausiai damai: galite rinktis paveikslus, kuriuos vaizduojami kalnai, kriokliai, pievos, laukai, miškai, jūra, upės, ežerai.

Virtuvės tematika

Kaip žinia, dažna moteris mėgsta leisti laiką virtuvėje, todėl paveikslas gali būti virtuvės tematika. Tokiu atveju puikiai tiks paveikslai ant drobės, kuriose vaizduojama kava, arbata, vynas, vaisiai, uogos ar alyvuogės.