Plieninių durų gamyba

Plieninės durys – dažnai puikus sprendimas tiek komercinės bei pramoninės paskirties objektams, tiek privatiems namams. Šios durys gali būti pritaikomos skirtingiems poreikiams. Nepaisant to, jog jos yra plieninės, ne visos durys gali būti skirtos išorei. Todėl kiekvienu atveju, renkantis plienines duris, labai svarbu į tai atkreipti dėmesį.

Plieninės durys gali būti vidinės, išorinės arba priešgaisrinės. Pagal tai skiriasi šių durų parametrai ir viduje esantis užpildas, kurį gamintojas nurodo kiekvienų durų charakteristikoje. Vidinės plieno durys yra gaminamos iš atitinkamai plonesnės skardos, o jų užpildas – korėtas kartonas. Tuo tarpu lauko durų varčia gaminama iš storesnės skardos nei vidaus durų, o užpildas yra akmens vata.

Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad nei vienos, nei kitos šios durys nėra laikomos priešgaisrinėmis. Nors jų skardos storis, labai panašus, tačiau vidaus užpildas nėra visiškai atsparus ugniai. Priešgaisrinės plieninės durys yra gaminamos su specialiu nedegios izoliacinės vatos užpildu, kuris užtikrina ugnies atkirtimą nuo patalpų tam tikrą laiką.

Visos durys pagal poreikį gali būti vienvėrės arba dvivėrės, plieninė skarda ir visos detalės yra pilnai cinkuotos, pasižyminčios antikorozinėmis savybėmis. Jos gali būti standartinių matmenų, kuriuos pateikia gamintojas, arba pagamintos pagal individualius išmatavimus. Galima rinktis standartinę durų spalvą arba jūsų poreikius tenkinančią spalvą iš RAL spalvų paletės. Durys dažomos epoksidiniais poliesteriniais dažais, 180 laipsnių siekiančioje krosnyje.

Durų rėmą galima rinktis su dviem arba keturiais vyriais, į komplektą taip pat įeina ir rėmo tvirtinimo elementai bei nailoninė rankena. Todėl papildomai dėl to sukti galvos neteks. Kiekvienu atveju papildomai galima užsakyti ventiliacines groteles, durų pritraukėjus, duris komplektuoti su langais. Išskyrus priešgaisrines duris, kuriose vietoje ventiliacinių grotelių komplektuojami ventiliaciniai tarpeliai.