Sms pazintys:už ar prieš?

sms pazintysŠiandien daugumos mūsų gyvenimo ritmas yra labai įtemptas, tad nieko nuostabaus, kad ne visada pavyksta atrasti pakankamai laiko nuvykti į tam tikras masinio pasilinksminimo vietas, kuriose galima lengvai užmegzti naujas pažintis. Taigi, nieko nuostabaus, kad šiandien sms pazintys tampa vis populiaresniu susipažinimo būdu – tai gali leisti greičiau susipažinti, ir kiek pabendravus susitarti dėl susitikimo. Toks pažinčių užmezgimo būdas neretai kelia daug diskusijų: svarstoma, ar toks sprendimas tikrai gali būti pačiu palankiausiu, ir kartais tiesiog nesiryžtama bandyti užmegzti naujas pažintis. Taigi, kokie yra didžiausi tokio susipažinimo būdo privalumai ir trūkumai?

Sutaupysite laiko

Pazintys telefonu gali būti užmezgamos bet kuriuo jums patogiu metu: seniau tokias pažintis buvo galima užmegzti stebint tam tikras televizijos laidas ar klausantis radijo laidų, tačiau šiandien sms pazintys gali būti užmezgamos tiesiog atradus tam tikras internetines svetaines, kuriose būtų galima susipažinti. Viskas vyksta tikrai greitai ir paprastai: tereikia susirasti jus dominantį skelbimą ir susisiekti su sudominusiu asmeniu. Be jokios abejonės, įvairių skelbimų galėsite rasti bet kuriuo jums patogiu metu, tad visai nesvarbu, kada rasite šiek tiek laisvo laiko.

Daugiau jokių prastų pasimatymų!

Galėsite susitarti susitikti tuomet, kada jau būsite šiek tiek pabendravę su jus sudominusiais asmenimis. Kadangi jau būsite šiek tiek pabendravę, tikėtina, kad žinosite, koks yra šis asmuo, ir galėsite būti garantuoti, kad ir susitikus bendravimas vyks sklandžiai. Tikėtina, kad jau būsite matę nuotraukas, bendravę telefonu ar sms žinutėmis, taip pat galėsite rinktis bendravimą per vaizdo kamerą, ir t.t.

Ar galima užmegzti rimtas pažintis?

Kartais yra manoma, kad tokias pažintis bando užmegzti tik visiškai beviltiški žmonės, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Tenka pripažinti, kad nėra blogų būdų susipažinti, tad ir sms pazintys gali būti puikiu pasirinkimu. Tai – viena iš galimybių susirasti antrąją pusę, tad kodėl ja nepasinaudojus? Žinoma, visada vertėtų imtis tam tikrų atsargumo priemonių, ir tuomet, jei asmens ketinimai atrodo įtartini, paprasčiausiai nereikėtų atskleisti pernelyg daug savo duomenų.

Pazintys internetu gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, kada norima susipažinti. Šiandien tai tampa vis populiaresniu būdu atrasti savo gyvenimo meilę, tad išbandykite tai ir jūs, kas žino, gal tikrai pasiseks?

 

Parašykite komentarą