Spintų-lovų labai naudingi ypatumai

Sofa-lovaNesvarbu gyvenate nuosavame name ar bute, jums yra būtini baldai, kuriais galėtumėte apstatyti savo namus. Vieni iš jų yra lovos arba sofos-lovos. Jei jūs gyvenate nuosavame name ar dideliame erdviame bute, tuomet jokių keblumų dėl vietos lovai jums nekyla. Tačiau jei jūsų butukas mažas, o tokių ypač didmiesčiuose yra daug ir nepaliaujamai daugėja, tuomet jums reikia gerai pasukti galvą prieš perkant lovą, nes vietos jos pastatymui turite tikrai nedaug. Vienas iš puikių pasirinkimo variantų esant tokiai situacijai yra spintos lovos. Tai yra tokia lova, kuri dienos metu užverčiama atgal ir nenaudojama atrodo kaip spinta.

Tačiau, kaip ir visi baldai, spintos-lovos turi savų privalumų ir trūkumų. Todėl perkant tokį baldą yra ypač svarbu atkreipti dėmesį į tam tikras detales.

  1. Pati svarbiausia šio baldo funkcija yra susiskleidimas dienos metu. Todėl lovos pakėlimo mechanizmas turi veikti be priekaištų tam, kad lova dieną galėtų susiskleisti į spintą lengvai ir sklandžiai. Taip pat mechanizmas turi būti patvarus ir kokybiškas, kad nesusidėvėtų dėl dažno ir ilgo naudojimo.
  2. Mechanizmas turi veikti ne vien sklandžiai, bet ir tyliai. Jei apžiūrint tokią spintą-lovą baldų salone išgirsite girgždėjimą, žinokite, kad ilgainiui jis tik garsės, o tai rodo, kad pakėlimo mechanizmas yra nekokybiškas.
  3. Jei lova bus skirta miegoti vienam asmeniui, tuomet jums tiks beveik bet kuri tokio tipo lova. Tačiau, jei ant jos turėtų miegoti trys žmonės, tuomet prieš pirkdami pasikonsultuokite su pardavėju ir jis jums pasiūlys tokią lovą, kurios konstrukcija gali išlaikyti didesnį svorį.
  4. Spintai-lovai, kaip ir kitoms lovoms, galima naudoti įvairiausius čiužinius, nes čiužinys patenka į rėmą ant kurio yra sumontuotas pakeliamasis mechanizmas. Todėl, jei esate nusipirkę ar planuojate pirkti ypač gerą čiužinį, jūs jį galėsite naudoti ir tokio tipo lovoje.
  5. Dažnai kylantis klausimas – ar gali lovos mechanizmas sugesti lovai esant horizontalioje padėtyje ir pats ją pakelti. Atsakymas yra – tikrai ne. Kokybiškas mechanizmas net sugedęs nepakels lovos, nes prieš mechanizmui pradedant veikti ją reikia šiek tiek pakelti pačiam naudotojui.
  6. Uždaryta lova taip pat negali savaime nusileisti. Spintoje turi būti įmontuotas saugiklis, kuris neleistų uždarytai spintai atsidaryti ir lovai nusileisti.

Jei spintą, kurioje bus jūsų lova, rinksitės pagal šiuos nurodymus, tuomet išsirinksite kokybišką ir ilgai jums tarnausiančią lovą. Tuo pačiu reikėtų paminėti, kad tokių spintų pasirinkimas baldų salonuose dažniausiai yra gana kuklus, todėl ją kur kas paprasčiau surasti internete. Jei net ir internete nerasite visus jūsų poreikius atitinkančios spintos-lovos, tuomet tokį baldą jums be sunkumų pagamins baldininkai pagal individualų užsakymą. Pasirinkę tokį variantą turėsite visus jūsų norus atitinkančią spintą, kuri atliks savo pagrindines funkcijas, o jos dizainas taip pat bus unikalus ir vienetinis.