Sveika mityba rūpinkitės visus metus

Turbūt artėjant šiltajam metų laikui ėmėte galvoti, ką reikėtų daryti, kad galėtumėte pakoreguoti savo kūno linijas? Tačiau ar pasirodžius vasarai džiaugėtės pasiektais rezultatais ir teigiamais savo kūno linijų pokyčiais? Dažniausiai atsakymas būna neigiamas. Ir įprastai tai įtakoja ne kas kita, o disciplinos, motyvacijos, žinių ir patirties trūkumas.

Sveika mitybaDauguma žmonių didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžia maitindamiesi nesveikai, nesportuodami ir propaguodami kitus nuo sveikos gyvensenos neatsiejamus dalykus. Tuo tarpu, kai galvoja apie svorio mažinimą ir kūno sutvirtinimą, tai traktuoja tik kaip trumpalaikį veiksmą. Tačiau tai tikrai negali sukurti ilgalaikių teigiamų rezultatų. Jei devynis mėnesius nesirūpiname savo kūnu ir sveikata, o tris mėnesius stengiamės atsikratyti priaugtų kilogramų – puikiai suprantama, kad susidursime su dar didesnėmis problemomis. Be to, kelsime labai didelį stresą savo organizmui. Tokie radikalūs ir drastiški pokyčiai nėra geras sprendimas mūsų sveikatai, todėl jei norime džiaugtis gražiai atrodančiu kūnu ir puikia sveikata, turime pakeisti savo gyvenimo būdą.

Sveika mityba, pakankamas fizinis aktyvumas, pozityvios mintys, žalingų įpročių atsisakymas ir kitos sveikos gyvensenos sudedamosios dalys – tai turėtų tapti jūsų kasdienybe. Į sveiką gyvenseną nereikėtų žvelgti iš trumpalaikės perspektyvos. Tai negali sukurti norimų rezultatų. Imkitės pokyčių jau dabar. Nelaukite tam tikro metų laiko. Nemanykite, kad didžiąją metų dalį galite nekreipti dėmesio į tai, ką valgote ir kiek judate, o vos kelis mėnesius per metus pakeisti savo kasdienybę.

Žinoma, puikiai suprantama, kad žmonės mėgsta pasilepinti ir pasmaguriauti, tačiau tai turėtų būti daroma pakankamai retai. Niekas nesako, kad sveikai gyvenant reikia visiškai atsisakyti to, kas jums iki tol buvo labai skanu. Svarbiausia, kad jūsų mityba būtų subalansuota ir į ją būtų įtraukta kuo daugiau sveikų ir šviežių produktų. Tikrai nieko blogo nenutiks, jei vieną kartą per savaitę leisite sau nusižengti ir valgyti greitą maistą ar saldumynus. Jei likusias savaitės dienas sportuosite ir maitinsitės sveikai – tikrai nepriaugsite papildomų kilogramų, kuriems atsikratyti teks skirti labai daug laiko ir pastangų.

Parašykite komentarą