Vestuvės užsienyje

Planuojate vestuves užsienyje, bet pastebėjote, kad nepakanka turimo biudžeto? Tada reikėtų gerai pagalvoti ar apskritai tokią šventę verta organizuoti kitoje šalyje. Žinoma, jums visą naštą palengvintų tai, jeigu kreiptumėtės į vestuvių planavimo specialistus. Jums nėra reikalo užsisakyti organizavimo paslaugų, jums tiesiog reikėtų pasinaudoti konsultacijomis. Tai būtų vienas geriausių žingsnių. Beje, jeigu organizuojate vestuvių šventę, tai negalvokite, kad kitoje šalyje jūs išleisite mažiau pinigų nei rengiant tokią šventę mūsų šalyje. Pirmiausia siūlytume tinkamai paskirstyti biudžetą. Jeigu jis labai mažas ir labiau skirtas kuklioms vestuvėms, tai geriausia būtų grįžti prie planavimo Lietuvoje.

Kiekvienai porai vestuves užsienyje sunku bus suorganizuoti tais atvejais, jeigu turimas biudžetas nesiekia įprasto vidurkio. Pavyzdžiui, jeigu suma labai maža, tai tikėtina, kad kitoje šalyje jums bus dar sunkiau – juk turėsite ten vykti, taip pat turėsite nuomotis patalpas, o jos tikrai yra brangesnės nei pas mus. Ką jau kalbėti apie specialistų samdymą. Jeigu vis dėlto jūsų biudžetas yra vidutinis, tai užsienyje vestuves lengviau suorganizuosite tuo atveju, jeigu samdysite lietuvių specialistus bei kreipsitės į planavimo specialistus dėl patarimų.

Pirmiausia, jeigu turite pakankamą biudžetą, tai ko gero kiekvienas planavimo specialistas pirmiausia pasiūlys kreiptis į lietuvių specialistus. Čia kalba eina apie fotografus, vedėjus, muzikantus. Lietuviai dirba pigiau negu užsieniečiai, todėl net ir jų atsigabenimas į kitą šalį bus naudingas finansine prasme. Užsienyje vestuvės įprastai rengiamos turint keletą ar net kelias dešimtis kartų didesnį biudžetą, todėl jį sumažinti galite rinkdamiesi lietuvius. Jeigu jums muzikantai nebus reikalingi, tai tiesiog liks daugiau pinigų kitoms paslaugoms. Jums liks susirasti fotografą bei vedėją, o tada teks ieškoti vietos bei maitinimo paslaugų – joms išleisite daugiausiai. Minėtus specialistus atsiskraidinti į kitą šalį nebus brangu, nes iš anksto galite rinktis įvairias keliones su akcijomis bei nuolaidomis. Skrydžiai dabar yra kaip niekad pigūs.

Kreipdamiesi į vestuvių planavimo specialistus, jūs ne tik sutaupytumėte pinigų, bet ir išeikvotumėte mažiau nervų bei sutaupytumėte daug laiko.

Parašykite komentarą