Visada atidžiai vertinkite kreditorių pasiūlymus

Prireikusiems skubios paskolos dabar nederėtų pasiūlymus rinktis atmestinai, nes palūkanų norma iki šiol vyrauja gana nemaža. Čia kalbame apie grietųjų paskolų teikėjus, kurie vis dar nustato kelių dešimčių ar net šimto procentų metines palūkanas. Visus pasiūlymus siūloma įvertinti pradedant nuo palūkanų – jos yra pagrindinis rodiklis, kuris turėtų parodyti ar verta skolintis ar ne. Šiuo metu yra nemažai bendrovių, kurios klientams siūlo ir vos keliolika procentų siekiančias palūkanas, bet tai nereiškia, kad iš tokių kreditorių lengva gauti paskolą. Tiesiog jūs turite suprasti, jog yra ir kitų kredito teikėjų, kurie gali paskolinti su lengvesnėmis grąžinimo sąlygomis. Dažniausiai didelės palūkanos priverčia vėluoti mokėti įmokas, nes jos kiekvieną mėnesį susidaro ganėtinai didelės.

Rinkdamiesi paskolų teikėją, jūs galite matyti ir preliminarią paskolos sutartį. Ją perskaityti iki galo yra būtina. Daug žmonių nepastebi, kad palūkanos nėra vienintelis mokestis už paslaugą – gali būti įvairių administravimo mokesčių ir t.t. Visada peržiūrėkite visus sutarties punktus, nes kartais pasitaiko ir pažeidimų. Jeigu matote, kad sutartyje yra kažkoks vartojimo kredito įstatymo pažeidimas, tai jums būtina kreiptis į kredito teikėją su paaiškinimu. Jokiu būdu tokios sutarties nepatvirtinkite.

Norintys išvengti didelių palūkanų, turėtų domėtis ne tik greitųjų kreditų bendrovėmis, bet ir kitais kreditoriais. Yra privačių skolintojų, yra jungtinio finansavimo bendrovės ir galiausiai – yra bankai bei unijos, kurios gali pasiūlyti mažiausias palūkanas. Kiekvienoje vietoje gali būti taikomos skirtingos sąlygos paskolų gavimui. Vienur jūsų gali prašyti turto įkeitimo, kitur – bendraskolio ar laiduotojo. Taip pat reikia paminėti ir privačius kredito tiekėjus – jie dažniausiai skolina reikalaujant nekilnojamo turto įkeitimo.

Kas liečia geriausius pasiūlymus, tai jums tiesiog reikia peržiūrėti bent jau pagrindines kredito bendroves, kurios veikia Lietuvoje. Kai kuriose pirmas kreditas nemokamai suteikiamas naujiems klientams, kitose lojalūs klientai gauna kitus privalumus. Tad, jums reikia analizuoti ką siūlo kiekvienas kredito teikėjas, nes jų pasiūlymai tikrai nėra visi vienodi. Viskas priklauso ir nuo pačių klientų t.y. jų mokumo galimybių bei turimų pajamų.

Parašykite komentarą