Vyriški drabužiai, privalantys būti kiekvienoje spintoje

drabuziai vyramsDalis vyrų mano, kad atrodyti stilingai gali tik per daug savimi besirūpinantys dabitos. Tiesą sakant, profesionalus ir vyriškas įvaizdis turėtų būti kiekvieno siekiamybė, galinti nulemti sėkmę tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, su kurių pagalba kiekvienas vyras supras, kokie vyriški drabužiai yra būtini, norint padaryti geriausią pirmą (ir antrą, ar dešimtą) įspūdį.

  1. Kokybiškas kostiumas. Ko gero, nėra nieko vyriškiau nei tobulas tokio drabužio komplektas. Jeigu šiuo metu galite leisti sau tik vieną kostiumą, rinkitės tamsią spalvą, kuri tiks bet kokiu atveju. Gera žinia ta, kad juodos spalvos kostiumas, suderintas su šviesesniais marškiniais pabrėš kiekvieno vyro sudėjimą – liekni vyrai atrodys tvirtesni, o stambesnieji tarsi „pames“ tuos kelis alaus ir keptos duonos kilogramus. Kostiumą galėsite dėvėti tiek oficialių susitikimų metų, sveikindami draugus su vestuvėmis ar dalyvaudami įvairiuose renginiuose.
  2. Klasikiniai balti marškiniai. Juos galėsite dėvėti kiekvieną dieną. Darbe jie puikiai derės prie turimo kostiumo, o vakare priderinsite prie tamsių džinsų ir sužavėsite savo merginą ar tiesiog puikiai jausitės draugų kompanijoje. Marškinių rekomenduotina turėti bent pora ar tris, kadangi juos teks dažnai skalbti. Be to, turėkite omenyje, jog vienus marškinius gali tekti „padovanoti“ savo gyvenimo moteriai, nešiosiančiai juos tiek namie, tiek priderinus prie moteriškų drabužių.
  3. Džinsai. Kuo tamsesni, tuo geriau. Juos puikiai priderinsite prie marškinių – tiek laisvalaikiu, tiek mažiau oficialios šventės proga. Neskalbkite jų per dažnai, nes greitai teks ieškoti naujos poros. Šiuo atveju rekomenduojame sausą valymą.
  4. Vyriški drabužiai yra labai svarbūs, tačiau ne ką mažiau svarbesni ir batai. Pažiūrėjus į jūsų batus galima daug ką pasakyti. Kad sudarytumėte teigiamą įspūdį įsigykite porą tamsių klasikinių batų ir kruopščiai juos valykite ir prižiūrėkite. Laisvalaikiui nešiokite kokybiškus sportinius batelius, tinkančius prie džinsų.

Taigi, norėdami būti stilingiausi savo draugų kompanijoje, peržiūrėkite savo spintą – kokie drabužiai vyrams ten slepiasi? Jeigu joje nėra šiame straipsnyje pateiktų pavydžių, metas apsipirkti. Kokybiškas tamsus kostiumas, kelios marškinių poros, džinsai bei batai be vargo leis susikurti profesionalaus ir stilingo vyro įvaizdį.

Parašykite komentarą