Ar į Švediją patogu keliauti keltu?

Švedija – viena labiausiai išsivysčiusių Europos ir pasaulio šalių ir traukos objektas tiek verslininkams, tiek ir keliautojams. Ši šalis yra nuostabus pavyzdys, kaip senos tradicijos sugyvena kartu su šiuolaikiškomis tendencijomis, o žmonių gyvenimas, rodos teka ramia, niekur neskubančia tėkme. Nors būdų nukeliauti į šią nuostabią šalį yra ne vienas, tačiau norint suderinti kelionę su galimybe pailsėti, papramogauti ir pakankamai komfortiškai nusigauti iki Švedijos, verta rinktis plaukimą keltu.

Trečia, didžiausia pagal plotą, šalis Europoje yra išsidėsčiusi išilgai viso Skandinavijos pusiasalio ir norint pasiekti vieną ar kitą jos dalį, tenka nuvažiuoti nemažus atstumus. Būtent todėl, kelionė keltu gali ypač geru pasirinkimu, nes atsiranda galimybė pasirinkti norimą tikslą ir sutaupyti kelias ar net keliolika valandų važiavimo keliais.

Jūra iš Baltijos šalių galima nukeliauti į kelis Švedijos miestus, tarp kurių ir sostinė Stokholmas. Tokios kelionės suteikiami privalumai yra keli: pirmiausiai – poilsis, nes plaukiant nereikia rūpintis automobilio vairavimo, galvoti apie sustojimus, nakvynės vietas ir kitus aktualius dalykus.

Priklausomai nuo kelionės trukmės yra galimybė rinkti ar norėsite ją praleisti atlošiamoje kėdėje, ar patogioje dvivietėje kajutėje. Norintiems laiką leisti aktyviau, paslaugoms yra visas pramogų asortimentas, nuo maitinimo įstaigų iki parduotuvių. Dar vienas dalykas, kurio negalės pasiūlyti kitokie keliavimo būdai – tai įspūdžiai, plaukiant jūra. Grynas oras, nenupasakojami vaizdai ir pojūčiai tikrai ilgam liks atmintyje. Be visa to, kelionės į Švediją kaina nėra didesnė, nei jei tokį pat kelią nuspręstumėte važiuoti automobiliu. Tačiau įvertinus tai, kad atvyksite iš greičiau ir jei norėsite, tai dar ir pailsėję, tai keltas neabejotinai turėtų būti tarp pačių patogiausių būdų pasiekti Švediją.